דלג לתוכן העמוד
יום שני, 27 במאי 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

החלו העבודות להקמת שלב ב' של אזורים מוצא עלית

תנופת הבנייה בפרוייקט היוקרתי "אזורים מוצא עילית" נמשכת. לאחרונה קיבל שלב ב' היתר בניה ועבודות הבניה כבר החלו.

הפרויקט כולל 221 יח"ד כאשר בשלב הראשון נבנו 91 יחידות דיור שמרביתן נמכרו ואוכלסו. השלב השני כולל 114 דירות בגדלים של 4 ו-5 חדרים ובשטחים של 120-150 מ"ר עם מרפסות רחבות ידיים של 41-116 מ"ר ו- 16 קוטג'ים יוקרתיים בשטח של 166 מ"ר בנוי וחצר בגודל 50-150 מ"ר.
פרויקט 'אזורים מוצא עילית' של חברת 'אזורים' נבנה על שטח של כ-55 דונם הכולל פארק רחב ידיים בשטח של כ-20 דונם הממוקם בלב השכונה, ובו שבילי הליכה ופינות חמד לרווחת התושבים, 'הבית הלבן' - בניין ההיסטורי מרהיב לשימור בשדרת הנשיאים אשר בה מוצג עד היום גדם העץ שנטע הרצל במתחם, ועצים אותם נטעו חמשת נשיאיה הראשונים של מדינת ישראל.
במרכז הפארק נמצא המבנה ההיסטורי "ארזה" אשר שוחזר וחודש וייפתח כמרכז תרבות לצרכי הקהילה. במסגרת הפיתוח הסביבתי משוקמת גם "שדרת הנשיאים" בה נטעו נשיאי ישראל הראשונים עצי ארז. השטחים הציבוריים בפרויקט היוקרתי כוללים שירותים נרחבים לטובת הדיירים, כגון חדר כושר, בריכת שחיה חצי אולימפית, ספא ועוד.

השכונה משויכת מבחינה מוניציפלית למועצה אזורית מטה יהודה ותשתיות החינוך כוללות גני ילדים במוצא, ובית הספר 'עין הרים' בעין כרם אליו נוסעים ילדי המועצה בהסעה מאורגנת. ייחודיות השכונה והרצון לשמור על סביבה כפרית ויוקרתיות, באה לביטוי בין השאר על ידי סגירת כל השכונה לתנועת כלי רכב, כאשר דיירי השכונה נכנסים ישירות לחניה הפרטית הממוקמת מתחת לביתם”.

דרור נגל, מנכ"ל אזורים: "אנו נרגשים ושמחים לקבל את היתר הבניה לשלב ב' בפרויקט יוצא הדופן של אזורים מוצא עלית ועבודות הביצוע בשטח בעיצומן. מדובר באחת הפנינים הנסתרות והמדהימות ביותר בישראל. יש בו שילוב נדיר של היסטוריה, מיקום טוב, נוף עוצר נשימה, אוכלוסיה מובחרת, איכות וסגנון חיים".

אזורים במוצא

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?