דלג לתוכן העמוד
יום שני, 23 במאי 2022
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מותג חדש נולד - לבן ובת home

לבן ובת הינו מותג וותיק ואיכותי בתחום טקסטיל חדרי התינוקות, הילדים והבית בכלל. לאחרונה נפתח סניף של לבן ובת בפארק כרמים בקרית ענבים - לבן ובת  home.

את החברה הקימו ליבנת ואבי אוחיון לפני 27 שנים, כשגרו במושב בן שמן. הרעיון היה לייצר מגוון רחב של מוצרי לבית ובהם: פופים, מזרני פעילות, מוצרי טקסטיל לחדרי תינוקות, וילונות ועוד, כאשר ליבנת אחראית על העיצוב והייצור ואבי על השיווק והמכירות.

בשיחה עם ליבנת (בת מושב אבן ספיר) היא סיפרה איך הייתה ההתמודדות עם הקמת העסק החדש: "גרנו במושב בן שמן ובדיוק נולדה בתנו השלישית, עמית. את כל המלאי הראשוני תפרתי כשאני בהריון איתה".

הקצב היה מטורף, מוסיף ונזכר אבי, ליבנת עיצבה ותפרה יום ולילה, והדרישה מהלקוחות הלכה וגדלה כל העת.

במהלך השנים החברה התפתחה לכיוונים נוספים, בניית פינות ישיבה מאסיביות, ספות, כורסאות, הדומים ועוד.

במקביל התחזק ענף נוסף והוא טיפול, שיקום וריפוד של רהיטים. לפי התפיסה של ליבנת ואבי, אם ניתן "להציל" כורסא, ספה, או כל פריט ישיבה אחר ההמלצה החמה שלהם תהיה לרפד אותם.

"לא פעם לקוחות שואלים אותי, אם במחיר כזה לא כדאי לקנות חדש?", מחייך אבי, "ואני עונה להם: אם אתם אוהבים את הכורסא או הספה שיש לכם, אוהבים את הנראות שלהם, זה יושב לכם בדיוק בבית אז תשובתי החד משמעית לרפד".

"לא פעם, אני שומע מלקוחות שהלכו לקנות פינת ישיבה ואחרי שקיבלו אותה לביתם, היא לא בדיוק מה שהם חשבו", הוא מסביר, "פחות נוח, גדול מדי או קטן מדי. ועניין נוסף ולא פחות חשוב הוא המיחזור והתרומה לסביבה. כשמשקמים רהיטים מקבלים גם פינת ישיבה שטופלה באיכות הגבוה ביותר וגם תורמים להגנת הטבע".

כעת חונכים ליבנת ואבי נקודת מכירה חדשה בפארק כרמים שבקרית ענבים. "הסיבה שהגענו לפארק כרמים היא כי חיפשנו מקום שהוא לא ענק, מקום מזמין שנמצא במיקום נגיש ונוח לתושבי האיזור, אני מאמין שתוך זמן קצר, פארק כרמים יהפוך לבית ואנחנו נסייע ללקוחות שלנו לרהט את בית שלהם ולחדש את הנראות של הרהיטים שלהם".

לרגל הפתיחה מעניקים ב"לבן ובת" הנחות משמעותיות במהלך כל חודש אפריל.

לבן ובת home, פארק כרמים, טלפון:  054-288-6816, בפייסבוק – "לבן ובת" 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?