דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 10 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מטה יהודה: אירוע קידנט 2018 לילדי שחקניות מאמאנט

קידנט חנוכה 2018

ביום ראשון 25.11 התקיים בפעם הרביעית אירוע 'קידנט' בליגת 'מאמאנט מטה יהודה'. האירוע הוא למעשה משחק כדורשת לילדי שחקניות מאמאנט. המשחק התקיים באולם הספורט בעין הרים. באירוע שצוין גם לכבוד חג החנוכה היה בר סופגניות של Bar's sweet.

במהלך השנה רואים הילדים את אמא יוצאת לאימון או משחק, משתתפת במשחקי מאמאנט ולוקחת חלק במחנות האימונים, קורס מאמנות ועוד. המטרה להעצים את החוויה ולהעניק גם לילדים אפשרות לעלות על המגרש בכל המובנים.

אימהות מליגת מאמאנט סיפרו על אירוע 'קידנט' כי "הילדות שלי נהנו מאוד הם כבר מחכות לשנה הבאה!". אמא אחרת מספרת כי "הילדים כל כך נהנו שלא הסכימו ללבוש שום דבר אחר".

מאמאנט הינה ליגת אימהות בכדורשת, והיא מאגדת אלפי שחקניות מ - 90 עיריות ומועצות בישראל. במטה יהודה מדובר בפרויקט הספורט הנשי החברתי הגדול במועצה. קבוצת מאמאנט במטה יהודה משלבת גאוות יחידה, הגינות בספורט ומפגש חברתי מעצים על המגרש ומחוצה לו. השנה זו השנה הרביעית של הליגה, אותה מאמנים בן השאר דודו וקנין ולילך טיאר עם קרוב ל100 שחקניות במטה יהודה.

מנהל מחלקת הספורט במטה יהודה, עוזי קאחו: ""מחלקת הספורט במטה יהודה רואה במאמאנט כלי מעצים ומוצלח לשילוב נשים בעולם הספורט. מאמאנט למעשה מאפשרת שבירת שיגרה ופעילות חברתית תוך שמירה על אורח חיים בריא. אירוע 'קידנט' מאפשר לילדים להתחבר לאמהותיהם בעוד רבדים. המועצה ומחלקת הספורט תמשיך ותפעל על מנת לקדם יוזמות מסוג זה".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?