דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 11 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מפקד מחוז ירושלים היוצא: גדלתי במושב מטע

השבוע נכנס לתפקידו מפקד מחוז ירושלים והמרכז החדש, אלוף-משנה איתי לוי המחליף את אלוף-משנה שלומי בן מוחה, שכיהן בתפקיד זה בשנתיים האחרונות, ויוצא ללימודים במכללה לביטחון לאומי. טקס החילופים נערך במחנה עופרית, במעמד מפקד פיקוד ה

השבוע נכנס לתפקידו מפקד מחוז ירושלים והמרכז החדש, אלוף-משנה איתי לוי המחליף את אלוף-משנה שלומי בן מוחה, שכיהן בתפקיד זה בשנתיים האחרונות, ויוצא ללימודים במכללה לביטחון לאומי. טקס החילופים נערך במחנה עופרית, במעמד מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי, בכירי ארגוני החירום במרחב, בני משפחה ומוזמנים נוספים.

בדברי הפרידה שלו סיפר אל"מ בן מוחה, כי גדל במושב מטע: "זוהי הזדמנות לומר תודה על הערכים וההשראה ששאבתי מהמקום, אלו שעיצבו אותי כאדם, כקצין וכמפקד בצבא ההגנה לישראל.
זכיתי בשנתיים האחרונות לעשייה משותפת עם המנהיגים מהשורה הראשונה, ראשי הערים והרשויות, המבינים את אחריותם בכל הקשור להגנת העורף עבור התושבים. אני מודה גם לארגוני החירום על פעילות משותפת לאורך כל הדרך, ברור לי שרק יחד ננצח״.
המפקד הנכנס, אל"מ לוי, סיפר כי נולד בירושלים: "בתקופה האחרונה עסקתי רבות בלימוד האתגרים, המרחב האזרחי והבנת תחומי האחריות של מחוז ירושלים והמרכז. בחודשים האחרונים נחשפתי לאנשים יקרים במחוז, בסדיר ובמילואים, אשר פועלים בנחישות לטובת ביצוע המשימה וקידום המוכנות לחירום, ועלינו להמשיך בביצוע המשימה בלהט כדי לשמור על האזרחים בגזרת המחוז״.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?