דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 20 ביולי 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מלחמת חורמה באיסלמו-נאציזם

ביום שבת בבוקר ה-7.10.23 קמה מדינת ישראל למציאות אחרת, מציאות שאותה ניסתה למנוע מיום הקמתה לפני 75 שנים. המדינה שהוקמה כדי להבטיח לעם היהודי שלא תתרחש עוד שואה ושכל רוחשי רעתה יוכו שוק על ירך, התעוררה למיתקפה פראית של ארגונים איסלמו-נאציים שאימצו את שיטות דאעש והם מבטיחים לנסות ולרצוח את כל מי שמשתייך לעם ישראל ולמדינת ישראל.

הטבח שהתחולל ביישובי עוטף עזה היכה בתדהמה את תושבי ישראל וגם את העם היהודי בתפוצות. במשך שעות ארוכות פעלו אלפי לוחמים איסלמו-נאציים במרחב של העוטף תוך שהם טובחים בחפים מפשע, רוצחים משפחות שלמות, יורים בצעירים החוגגים במסיבה, עורפים את ראשי קורבנותיהם, אונסים נשים, מתעללים בתינוקות, בוזזים מכל הבא ליד, וחוטפים ילדים, נשים, זקנים, וגברים ומובילים אותם למעמקי המינהרות אותם חפרו במימון של כספים שנועדו, לכאורה, לשפר את איכות החיים של תושבי עזה.

מאות הגופות שהותירו הטרוריסטים הרצחניים מאחוריהם עוררו מחזות מבעיתים ברחבי איו"ש והמדינות השכנות לנו, כאשר המונים חגגו על דם הנטבחים וביקשו לקחת גם הם חלק ולשחוט יהודים וישראלים מכל הבא ליד. אלה הם מי שמייצרים ומטפחים את מעשה הטבח הבא.

למרבה הצער, הטבח המזעזע לא הרשים חלק ניכר מאמצעי המדיה בעולם, גם לא את האו"ם וגם לא חלק ממדינות ערב שיש לנו איתם הסכמי שלום, ואלה דרשו מישראל לגלות איפוק, שמשמעותו ברורה – ציפייה לאירוע דומה לזה שיגיע כעת מצפון, באמצעות ה"חיזבאללה" ארגון איסלמו-נאצי נוסף בחסות איראן, מדינה איסלמו-נאצית, הפועלת כדי להשליט את האידיאולוגיה הדתית, הגזענית והחשוכה שלה, על כל המרחב במזרח התיכון וגם על אירופה.

תושבי ישראל, אשר במשך 75 שנות קיומה, טיפחו וקידמו את עצמם לחיים שיש בהם איכות חיים, דמוקרטיה סובלנית, שמירה על ערכים הומניים ורצון לדו-קיום בשלום עם אויבים, גילו בבת אחת כי מי שנשבעו לחסל את מדינת ישראל ולאבד את תושביה בחרב ובנשק לא ויתרו על אף אות אחת בתוכניות ההשמדה שלהם – והם מתכוונים לכך, מחנכים את ילדיהם לכך, ומשקיעים את כל מירצם בהכנות ליום שבו יגשימו את רצונם המפלצתי. ואת הגישה הסובלנית הם מפרשים כחולשה.

הזעזוע הוא קשה והמסקנות העולות מתובנות אלה הן חד משמעיות – על מדינת ישראל לעבור משפה של הידברות עם ארגונים איסלמו-נאציים לשפה של מלחמת חורמה. אי אפשר להעלות על הדעת שפעילים של ארגונים כאלה יוכלו להתנהל באופן פומבי בלא שיתבצע נסיון לחסלם, ושפעילות שמטרתה השמדת ישראל תתבצע בחשאי בלא שמדינת ישראל תמצא את הדרכים לחשוף אותה ולחסל אותה באיבה.

סדר העדיפות של ישראל בשנים הקרובות ישתנה באופן משמעותי. המלחמה בארגונים האיסלמו-נאציים תעמוד בראש וכל רעיון של הידברות עם מי שמטפחים בתוכם ארגונים כאלה יידחק לקרן זווית. כל מרחב שבו מתקיימת פעילות איסלמו-נאצית צריך להיות מותקף בקביעות, באמצעים שונים ומגוונים, בהתמדה וללא הפסקה, בלא לתת מנוחה לפעילים או לאוכלוסיה שבה הם מקננים.

על המלחמה הזו צריך להיות מופקדים מיטב הכוחות שיש למדינת ישראל להעמיד מתוכה, יש להעמיד לרשותם משאבים מתאימים, ולהגדיר מטרות בנות השגה – אשר ייגזרו מהמטרה הראשית והיא מחיקה מוחלטת של אידיאולוגיות מסוג זה במרחב הקרוב אלינו.

המטרה של מחיקת אידיאולוגיות מסוג זה היא אולי אוטופית, כי אויבינו חיים בקוד אחר משלנו, קוד שמהלל את המוות ולא החיים, קוד שבו אפשר לחגוג על דם של תינוקות ונשים טבוחים, קוד שבו מי שעורף ראש נחשב גיבור. אולם, תכנית פעולה שתציב את המטרה למחיקה מוחלטת תוכל להשיג לפחות חלק ממנה – וגם זה לטובה.

איסלמו-נאציזם היכה באופן מזוויע גם במקומות אחרים בעולם. בעשר השנים האחרונות היכה הטרור הנפשע הזה בכל רחבי העולם המערבי, בצרפת הוא היכה עשרות פעמים שבהם גרם למאות נרצחים כשמפורסם בהם הוא הרצח המזוויע של צעירים בתיאטרון ה"בטאקלאן", פיגועים רצחניים אירעו גם בבלגיה, בדנמרק, בתורכיה, בגרמניה, בבריטניה, בספרד, בפינלנד, באוסטריה, ואפילו בשבוע האחרון נרצחו בבריסל שני אוהדים תמימים של נבחרת הכדורגל של שבדיה על ידי טרוריסט איסלמו-נאצי.

העולם המערבי לא יוכל להמשיך ולטמון את הראש בחול, ולא יוכל להמשיך ולדרוש מישראל "איפוק" במלחמה שלה בתרבות הרצחנית של האיסלמו-נאציזם. מי שעיניו בראשו מבין כי כל המסיכות הורדו ומעיני החמאס, החיזבאללה, הג'יהאד האיסלמי ועוד ארגונים שמתחזים להיות "לוחמי חירות" ניבט הרוע הטהור. ולרוע הזה אין תקומה ואין מנוחה ואין נחלה מלבד השמדתו.

 

יובל רובין

[email protected]

 

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?