דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 20 ביולי 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מלחמת חורמה בעזה? בעמק האלה הפורצים הפלסטיניים מסתובבים וגונבים ללא כל הפרעה

חוליית פורצים מסתובבת בחופשיות במושב נווה מיכאל (תמונה מתוך הסרטון מתפרסמת לפי סעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים)

לא יאומן אבל בעצם הימים בהם מתנהלת מלחמת חורמה בעזה אל מול ארגון טרור רצחני שביצע פשעי מלחמה מזעזעים - ממשיכות חוליות של פורצים וגנבים פלסטיניים להסתובב באופן חופשי ברחבי מטה יהודה.

לפני כשבועיים (6/11) נדהמו תושבים במושב נווה מיכאל (רוגלית) לגלות במצלמות האבטחה שלהם חוליית גנבים פלסטינית ששוטטה בנחת בין כלי הרכב של המשפחה ובדקה מי מכלי הרכב ייפרץ ומה מתוך הרכוש בבית ייגנב.

למרבה התדהמה, הגנבים הפלסטינים לא היו מוטרדים כלל מקולות מטוסי הקרב המנהלים קרבות בצפון הארץ ובדרומה, ואשר ניתן לשמוע אותם בבירור בסרטון המצורף.

תושב המושב, דור סנדרוסי, שפירסם את הסרטון כתב בדף הפייסבוק שלו: "מדינת ישראל מפקירה את תושביה והגיע הזמן שמישהו יתעורר!  כך נראתה חולית ״גנבים״ מיהודה ושומרון שחדרה למושב נווה מיכאל (חצי שעה מתל אביב). בתאריך ה-6/11/23 בשעת לילה מסתובבת לנו בחצר הבית חוליה שחצתה את גדר מערכת, חדרה למושב עד למיטות של בני משפחותינו, שדדו ובזזו בתים וחצרות וברחו חזרה ללא ידיעה של איש!!! היום זה הם, מחר זה החמאס שוחט אותנו בבתים שלנו!".

לדברי דור, "הממשלה מפקירה אותנו במשך שנים, כל איזור עמק האלה במשך חיים שלמים סובל מפריצות באופן יומיומי והפקרות של מדינת ישראל, מי אמר שמחר אנחנו לא נהיה הטרגדיה הבאה של המדינה? בבקשה שמישהו יתעורר וידאג לאבטח כראוי את כל אזרחי ישראל! הדם שלנו ושל ילדינו הוא לא הפקר!".


 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?