דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 25 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מנהלת השחר פורשת 

היום (9.9) הודיעה המנהלת שבכוונתה לעזוב לאלתר ובכך תם המאבק של הורי התלמידים. מחר בבוקר יחזרו מאות התלמידים לספסל הלימודים ויתחילו את שנת הלימודים.

חצר בית הספר השחר, טל שחר

המועצה האזורית מטה יהודה, פרסמה  כעת הודעה לציבור הורי התלמידים בבי"ס "השחר" וממנה עולה כי מנהלת בית הספר, שגית שטרית, פורשת מתפקידה. 

להלן הודעתו של ראש מינהל החינוך, ניב בר גיא: "הורים יקרים שלום. כרגע הודיעה שגית שמסיימת לנהל את השחר. מבקש מכל ההורים ומכל השותפים למאבק לשמור בכל דרך על כבודה ועל כבוד בית הספר וההורים והקהילה שעמדה בלב העניינים. יש בפנינו מלאכת שיקום חינוכית ערכית וקהילתית מאוד קשה ולכן מבקש מאוד לכבד את השיח ולתווך לילדים את ההחלטה בדרך מכבד ומכובדת. כמו כן לא להתראיין לכלי התקשורת ואם משהו יוצא מטעמכם אנא העבירו אלי בבקשה שנראה שההודעה הינה מכובדת וממלכתית. אנו מכבדים את שגית על החלטתה האמיצה כרגע. אנא העבירו בבקשה בכל הקבוצות. תכנית לשיקום בית הספר תבנה בדחיפות ע"י כל הגורמים האמונים ובראשם הרשות , מנהל החינוך ומשרד החינוך".

ראש המועצה האזורית מטה יהודה, ניב ויזל, אמר בתגובה: "אנו רוצים לאחל למנהלת בהצלחה בהמשך וכעת אנו עם הפנים קדימה ולהדבקת הפער שנוצר אצל מאות התלמידים ששבתו" 


כזכור, התריעה מטה יהודה  לפני כחודש  בפני משרד החינוך כי לא תפתח את שנת הלימודים בבית הספר השחר עד שמנהלת בית הספר לא תוחלף. ההורים והמועצה ביקשו ממשרד החינוך להחליף את המנהלת לאלתר, זאת לאור אי שביעות רצון מתפקודה.  בתוך כך, מטה יהודה החליטה על מסגרת חינוך אלטרנטיבית אשר עמדה לרשות מעל 300 תלמידים שהוריהם בחרו לשלוח אותם לתכנית האלטרנטיבית ולא לביהס עד לסיום המשבר. התלמידים  הודרכו על ידי מדריכי החינוך הבלתי פורמאלי למעלה משבוע.

היום (9.9) הודיעה המנהלת שבכוונתה לעזוב לאלתר ובכך המאבק הגיע לסיומו. מחר בבוקר יחזרו מאות התלמידים לספסל הלימודים ויתחילו את שנת הלימודים.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?