דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 11 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מסיבת חנוכה והופעה יתקיימו במעון הרופא במוצא עילית בשיתוף תושבים ותלמידים ממבשרת וחבורת הזמר של המעו

סדרת מסיבות חנוכה שיחממו את ליבם של דיירי הדיור המוגן מעון הרופא במוצא עילית יתקיימו בימים הקרובים. הפעילות מתוכננת יחד עם אורחים ותושבי מבשרת.

ביום שני, 6 בדצמבר בערב יתקיים במעון הרופא מסיבת חנוכה מרכזית, מפוארת וייחודית לדיירי הבית ובני משפחותיהם. המסיבה תכלול גם מופע הפעלה של צמד הלהבות ליאורה וגל , ערב שירים, ריקודים ופרסים ויכלול כמובן בשעה 19:30 טקס הדלקת נר של חנוכה, הופעה של חבורת הזמר, שירה בציבור, חידון מוסיקלי, מופע ססגוני אומנותי מוסיקלי של רקדניות וכיבוד של סופגניות ולביבות לחג החנוכה.

במסגרת חגיגות חנוכה ארחו דיירי מעון הרופא ב-25 בנובמבר את תלמידי כתה א' בביה"ס קסם במעלה החמישה לפעילות משותפת וכמו כן יארחו ב-1 בדצמבר את תלמידי כתה ה' מבית הספר השלום יחד עם המחנכת אסנת יעלון, למפגש בנושא סיפורי גבורה ואור.

מנהל "מעון הרופא", ראובן דורון, מדגיש כי מטרת חגיגות החנוכה המשותפות, היא לחבר בין דיירי המעון לתלמידי ותושבי הסביבה ולתרום לקהילה. דורון מסר כי "מעון הרופא" החל השבוע בפרויקט מחויבות אישית, שבמסגרתו תלמידים מביה"ס הראל מגיעים לסייע לדיירי מעון הרופא, כחלק מתוכנית הלימודים.

גם חבורת הזמר הייחודית של מעון הרופא במוצא עילית הופיעה השבוע יחד עם חבורת הזמר "חלילים" ממבשרת ציון . הופעות בפני קהל תושבי מבשרת, אורחי ודיירי המעון ותושבי הסביבה עוררו התרגשות רבה. בעקבות ההצלחה תופיע חבורת הזמר של מעון הרופא במסיבת חנוכה ב-6 בדצמבר 2010. את חבורת הזמר מוביל ומדריך המוסיקאי רועי פרידמן, שיוצר גם את המיזוג ושיתוף הפעולה המוצלח בין חבורת הזמר של מעון הרופא, לחבורת הזמר "חלילים" של מבשרת ציון.

במסגרת חגיגות יובל 28 השנים ל"מעון הרופא" שהתקיימו החודש, שודרגו ושופצו באחרונה מספר יחידות דיור במעון ברמה גבוה ביותר. לדברי ראובן דורון, במהלך חודש דצמבר מתקיים מבצע היכרות ורישום דיירים חדשים, כשכל מצטרף זוכה למתנה מיוחדת על פי תקנון הנהלת הבית.

באחרונה הושקעו 10 מיליון ₪ בשיפוץ ושדרוג "מעון הרופא" במוצא עילית המשתייך לרשת מגורי האיכות "נוה עמית" מבית קופ"ח מאוחדת. המעון ממוקם במוצא עילית ונמצא במרחק 10 דקות נסיעה מירושלים.

לפרטים על מעון הרופא נא לפנות לטלפון 5347171-02 זהבה

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?