דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 07 באפריל 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מסיימת תפקיד אך לא נפרדת

מנהלת היכל התרבות של מטה יהודה, דליה ינאית, פורשת מתפקידה ופרסמה מכתב פומבי לבאי ההיכל ושוחרי התרבות:

"לאחר שנים ארוכות של עשיה פוריה, הגיעה העת לסיים את תפקיד ניהול 'היכל התרבות' האזורי ולהעביר את 'שרביט הניצוח' לידידי שמחה שלהב, אף הוא חבר צרעה.

אני מסיימת את התפקיד בהרגשה טובה, בתחושה עמוקה של סיפוק, ובידיעה כי בזכות מעורבותי ופעילותי לאורך השנים, הן בתחומי החינוך, אך בשנים האחרונות בעיקר בתחומי התרבות, זכה 'מטה יהודה' באולם נאה ומכובד, שעל במתו עולים כיום הצגות תיאטרון ומופעים אומנותיים ממיטב הרפרטואר בארץ.

אין היום אמן שמכבד את עצמו, שלא פקד את 'היכל התרבות' פעם אחת ואפילו יותר. התודות שלהם זכיתי מהאמנים וממנהלי התיאטראות במהלך השנים, מהווים עדות לכך והתודות של הקהל שלנו - על אחת כמה וכמה!

פרשתי מתפקיד ניהול 'האולם' אך לא מהמשך העשייה החברתית-תרבותית. אני מקווה כי בקרוב תראו אותי יוזמת ומעורבת בתחום פעילות נוסף הקשור ל'היכל התרבות' ושהיה חסר עד כה. מדובר בתחום הקולנוע ובהכנסת מרכיב סינימטקי לפעילות המגוונת של תרבות האזור - שהולך ומתפתח, לשמחת כולנו.

לממשיכי, שמחה, אני מאחלת הצלחה רבה. עוד רבה המלאכה לעשותה ולהשלימה, עד ש'היכל התרבות' הזה יהפוך למה שהוא ראוי לו. זו גם הזדמנות לקרוא ולפנות לכל מי שעדיין לא חידשו את המנוי לעשות כך ולאלה שעדיין לא 'חתמו' - להתקשר ולהצטרף למשפחה ההולכת וגדלה של המנויים. כל זאת לקראת עונת ההצגות הנפלאה המצפה לנו בשנה הקרובה.

אני מאחלת לשמחה שימשיך במסע שהתחלתי בו, יגביר חיל ויגדיל משמעותית את מספרם של 'המנויים'. זו משימה לא קלה ולא פשוטה באזור כמו שלנו, אך אני מאמינה כי ההתמדה תבשיל לבסוף את פרותיה.

סיימתי תפקיד, אך אינני נפרדת מכם. קשרי הידידות שנרקמו בנינו במשך השנים ימשיכו להתקיים - מבטיחה!

בברכה ובברכת שנה טובה ומאושרת לכולם

שלכם

דליה יונאית

קיבוץ צרעה

היכל התרבות מטה יהודה

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?