דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 11 באוגוסט 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

"מעון הרופא" במוצא עילית יחלק לקראת הפסח עשרות חבילות שי לנזקקים ויארח קשישים וחסרי דיור לליל הסדר.

כמדי שנה, יחגגו גם השנה דיירי "מעון הרופא" במוצא עילית את חג הפסח ואת ליל הסדר עם בני משפחותיהם, צוות העובדים, מתנדבים מתושבי מבשרת והשנה גם עם אורחים נזקקים שאין להם היכן ועם מי לחוג את ליל הסדר.

דיירי הבית יקיימו השנה ליל סדר גדול עם תוכנית עשירה, קריאת הגדה וארוחה חגיגית במיוחד, אליה מצטרפים אורחים מכובדים ובני משפחות הדיירים, המגיעים מכל רחבי הארץ כדי להשתתף בליל הסדר המתקיים במעון.

ממעון הרופא נמסר כי השנה הוחלט לתרום 50 מנות בשווי 100 ₪ לכל מנה לבודדים ולאוכלוסיה נזקקת לקראת חג הפסח. התרומה שתסייע למקבליה ערב החג, מתבצעת בתיאום עם משרד העבודה והרווחה ומועברת לעמותות שיעבירו אותה לנזקקים. חבילות השי לנזקקים, כוללות מוצרי יסוד לחג, כגון מצות, סוכר, שמן, יין ועוד.

מנהל המעון, ראובן דורון, מסר כי במסגרת קשרי מעון הרופא עם הקהילה, הוחלט השנה לארח אנשים בודדים וחסרי משפחות או קשישים שאין להם עם מי לחגוג את ליל הסדר. האירוח לארוחת ליל הסדר חייב להיות מתואם מראש עם מנהלת השיווק של מעון הרופא, זהבה, בטל: 02-5347111.

במסגרת הסיוע לקהילה נמסר, כי דיירות מעון הרופא סרגו בהדרכתה של חנה וידל, כובעי צמר רבים והעבירו אותם לחיילים בחיל התותחנים. בימים אלה נמצאות ההכנות לחג הפסח בדיור מוגן מעון הרופא בעיצומן. לקראת ליל הסדר הגדול, יסגרו מראש המסעדות וחדר האוכל, כדי לבצע ניקיון יסודי, לצחצח ולהבריק את התנורים ולדקדק בניקיון פסח הכולל כמובן, ניקיון החדרים, החלפת כלי האוכל והכנת המעון לקראת החג.

ביום שני הקרוב, 11 באפריל בשעה 10:00 בבוקר, יתקיים במעון הרופא טקס הרמת כוסית לקראת חג הפסח, בהשתתפות הנהלת המעון והדיירים.

מנהל המעון, ראובן דורון, מסר כי לציון חג הפסח ו- 28 שנה ל"מעון הרופא", יתקיים מבצע ייחודי של הנחות וריהוט חינם על פי תקנון הבית, ל-3 הנרשמים הראשונים . באחרונה שודרגו ושופצו מספר יחידות דיור במעון ברמה גבוה ביותר והושקעו 10 מיליון ₪, בשיפוץ ושדרוג "מעון הרופא" במוצא עילית, המשתייך לרשת מגורי האיכות "נוה עמית". המעון ממוקם במוצא עילית ונמצא במרחק 10 דקות נסיעה מירושלים. הוא שוכן בתוך נוף קסום של הרי ירושלים, באווירה כפרית ומיוחדת עם אויר הרים. המעון מציע לדייריו העצמאיים דירות יפהפיות ומרווחות במבחר גדלים, כולן עם מרפסות המשקיפות לנוף.

"מעון הרופא" מאייש באופן קבוע גם מרכז החלמה והבראה חדיש ומודרני ברמת מלון 5 כוכבים, מחלקה סיעודית איכותית וחדישה עם צוות רפואי מתוגבר וצמוד וכן יחידות דיור תומך לדיירים עצמאיים, הזקוקים לעזרה ולסיוע.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?