דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 14 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מצביעים למי שעובד בשבילך

 תושבי מטה יהודה,

לא פגשתם אותי בחוגי בית חודש לפני בחירות, ולא הגעתי לכאן רק בחודשים האחרונים בניסיון לקבל את הקול שלכם. הייתי קשוב וזמין לכם, במפגשים אקראיים 'בבר בהר' או בבתי הספר וגני הילדים. דיברתי אתכם בגובה העיניים ובמשך ארבע שנים הייתי הקול שלכם, וכך אמשיך להיות בארבע השנים הבאות.

מפלגת "כולנו" פעלה במהלך הכנסת האחרונה, ליישם שורה ארוכה של תוכניות שנכתבו במצע "כולנו" ובמבט לאחור הצלחנו להביא תוצאות הלכה למעשה. דאגנו להעלאת שכר החיילים, הובלנו מהפכה בתחום הדיור, בבנקים, בתוכנית חיסכון לכל ילד, בנקודות זיכוי להורים בהורדת מכסים, והיינו גם כאן במטה יהודה.

פעלתי במאבק לשדרוג רכיבי הביטחון בכביש עוקף חוסן (שגרר גם התקנת תאורה ומצלמות) ובגיוס המשאבים לשדרוג הגדר המזרחית של צור הדסה שתצא לדרך בחודש הקרוב.

קידום תוכניות ההסדרה במושבים התחילה כאן במטה יהודה, ובזכות מהלך אותו הובלתי, הבאנו לצמצום הקנסות ב'שימושים חורגים' מ-7 ל-4 שנים, והקמה של צוות במינהל מקרקעי ישראל לאישור השכרת בתים בנחלות. התחלנו במלאכה, אבל עוד עבודה רבה לפנינו.

הרגשתם אותי כבעל ברית פוליטית עם סגן ראש המועצה, שלומי מגנזי, שמביא לידי ביטוי בפעם הראשונה את מקומם של הישובים הקהילתיים העירוניים בהנהלת המועצה, והוא האיש שמייצג את המושבים בסוגיות ההסדרה מול מנהל מקרקעי ישראל ומשמש כתובת בעוד סוגיות רבות שמטרידות את תושבי המועצה.

ברגע שהגענו לכפרים עין נקובא ועין ראפה מצאו מנהיגי הכפר אוזן קשבת ופרטנרים לעשייה. שר האוצר כחלון שינה את היחס של מדינת ישראל, ואחרי שנים של התעלמות הוא בא לשנות ולקדם רפורמות משמעותיות במבני הציבור ובדיור לתושבי הכפרים. גם שם הבינו כי יש מי שיוביל אותם לאן שהם רוצים להגיע ומי שיוכל לסייע להם לממש את השאיפות שלהם.

את אלו רק התחלנו, ונמשיך בכנסת הבאה.

מערכת הבחירות הזו היא לא רק על הטלפון של גנץ ועל הצוללות של ביבי. היא לא מסתכמת רק בשאלה כן ביבי או לא ביבי. הבחירות הן על החיים עצמם, וכאשר תמונת הקרב ברורה, מנדט אחד יותר או פחות לליכוד לא ישנו את התמונה. הציבור, ואתם תושבי מטה יהודה, צריכים מישהו שישמור עליכם בקואליציה, גם ממדיניות אנטי חברתית קיצונית וגם שיעבוד עבורכם.

לסיום, יש הרבה סיסמאות בבחירות, אבל בסוף יום תרצו מישהו שיעבוד בשבילכם 4 שנים. תרצו שיהיה בן בית ושכן שלכם שיעשה את הדברים במקצועיות, בנחישות, בלי להתלהם ולא יהיה שלכם ועבורכם רק לקראת מערכת בחירות. יש אופציה כזו והיא אפילו קרובה מאוד - אני רועי פולקמן, מס' 4 ברשימת "כולנו" לכנסת, שימו 'כ' בקלפי.

 

ח"כ רועי פולקמן,

יו"ר סיעת "כולנו" בכנסת

(תושב נס-הרים)

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?