דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 12 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מרכז לרפואה וטרינרית בקרית ענבים

לאחרונה נפתח בקרית ענבים "וט חולים - המרכז לרפואה וטרינרית" שהוא מהחדישים והמתקדמים באזור הרי יהודה וירושלים ומהגדולים בישראל. המרכז מספק מגוון רחב של שירותי רפואה מתקדמים וייחודיים תחת קורת גג אחת.

על פי נתוני משרד החקלאות כשליש מכלל משקי הבית בישראל מחזיקים חיות מחמד (במספרים כ- 770 אלף משקי בית). נתון נוסף מעניין הוא שב-78 אלף בתי אב מחזיקים יותר מחיית מחמד אחת ומגמה זו רק הולכת ומתחזקת.

מ"וט חולים" נמסר כי לאחרונה התרבו המקרים של חיות מחמד שהוכשו על ידי נחשים וכי רק בחודש האחרון הגיעו יותר משבעה כלבים שהוכשו על ידי צפעים. ל"וט חולים" יש את היכולת הטיפולית הכוללת טיפול אינטנסיבי, מתן נסיוב נוגדן ארס, מנות דם ופלזמות ולמעשה טיפול מציל חיים שאינו מצוי במרפאות וטרינריות בשגרה.

המרכז הרפואי החדש כולל לצד אופציות הרפואה המונעת ומתן טיפולים ובדיקות רפואה 'רגילות' במסגרת המרפאה הקהילתית שהוא מפעיל, גם שירותי רפואה דחופה 7\24 הכוללים חדר מיון וטראומה, אשפוז וטיפול נמרץ מתקדמים, חדרי ניתוח וניטור, דימות (רנטגן, אולטרסאונד, אנדוסקופיה) ועוד.

פרויקט דגל נוסף ומציל חיים שמקדמים ב "וט חולים- המרכז לרפואה וטרינרית" הוא בנק דם וטרינרי המספק דם ומוצריו בעת הצורך ושינוע בפריסה ארצית למרכזים רפואיים מובילים ומרפאות רבות. התרמות הדם מתקיימות בשגרה ע״י צוות בנק הדם ולקוחות הקהילה נרתמים להצלת חיים של אחרים.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?