דלג לתוכן העמוד
יום שני, 27 במאי 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

משה דדון החל לרצות את מאסרו

משה דדון

ראש המועצה האזורית מטה יהודה לשעבר, משה דדון, החל לרצות את מאסרו. אתמול, יום ראשון, (25.11) התייצב דדון בבית הסוהר חרמון אשר בגליל התחתון. במקביל, התייצב אחיו, אבי דדון, בבית הסוהר גבעון הסמוך לרמלה.

בני משפחה ליוו את שני האחים אל פתח בית הסוהר. משה דדון ירצה מאסר של 47 חודשים ואבי דדון ירצה מאסר של 24 חודשים.

 

אבי דדון

בית הסוהר חרמון הוקם לפני 20 שנה בסמוך לכרמיאל. רמת אבטחה בבית הסוהר היא בינונית והוא מאוכלס באסירים שנותרו להם עד 5 שנות מאסר או אסירים בתהליך גמילה מסמים או אלכוהול או שאינם משתמשים כלל בסמים. בית הסוהר נחשב לפורץ דרך בתחום בתי הסוהר בעולם בכלל ובישראל בפרט והוקם כמכלול בניינים חדשים בצורת קמפוס ובעלי אופי מודרני ועכשווי, המבוסס על מאסר שמאפשר להשיב את הכבוד והערך העצמי של האסיר על ידי מתן תנאי דיור הולמים וסביבה אסתטית. בבית הסוהר חרמון ריצו את עונשם בעבר בכירים, בהם שר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, ראש עיריית בת ים לשעבר שלומי לחיאני ושר התיירות לשעבר סטס מיסז'ניקוב.

בית הסוהר גבעון שוכן ברמלה סמוך למתחם איילון. כלואים בו בעיקר אסירים פליליים השפוטים לעד 5 שנים, אסירים פליליים שנותרו להם 5 שנות מאסר או פחות ושוהים בלתי חוקיים. דירוגו הביטחוני הוא הנמוך ביותר. פועלות בו מסגרות חינוכיות, הכשרות מקצועיות וחוגים שונים. האסירים מועסקים בעבודות משק ובינוי בתוך בית הסוהר ומחוצה לו (ביחידות מחוז מרכז).

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?