דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 02 במרץ 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מתחם החיסונים החדש של מאוחדת ישרת גם את יישובי סובב ירושלים

מתחם החיסונים החדש של מאוחדת במחוז ירושלים

קופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים ממשיכה במלחמתה כנגד נגיף הקורונה . בשבוע האחרון חנכה מאוחדת את מתחם חיסוני הקורונה המרכזי של הקופה במחוז ירושלים בבנייני האומה שבבירה. מדובר במתחם חיסונים מושקע ומרווח במיוחד שישרת את כל מבוטחי מאוחדת במחוז ובכלל זה מבוטחי הקופה בסובב ירושלים ובהם: צור הדסה , מבשרת ציון והסביבה.

בטקס החניכה שנערך תחת הנחיות משרד הבריאות נכחו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הבריאות יולי אדלשטיין.

מתחם החיסונים המרכזי החדש כולל 26 עמדות חיסונים ויפעל 14 שעות ביום (8:00 – 22:00). 120 עובדים חדשים גויסו לעבודה במתחם והם עתידים לעבוד במשמרות במטרה לעמוד ביעד של כ- 3,600 חיסונים ביום (10 מתחסנים לשעה בעמדה). ממאוחדת נמסר כי לפי הצפוי בתוך 63 ימי עבודה יחוסנו כל המבוטחים מגיל 18+ במנה הראשונה של החיסון ובתוך 126 ימים יסתיים המבצע כולל המנה השניה והאחרונה.

קופת חולים מאוחדת מונה כ-520 אלף מבוטחים בירושלים והסביבה ומהוה את המחוז הגדול ביותר של הקופה בארץ. לקופה פריסה של כ-300 נקודות שירות וכ-1100 רופאים ורופאות ומאות אנשי מקצועות הבריאות במחוז ירושלים.

יו"ר קופ"ח מאוחדת איל גבאי הודה לראש הממשלה על הבאת החיסון לישראל: ״ראש הממשלה, אנחנו במאוחדת מתחייבים, בסבב החיסונים השני, לחסן אפילו כמות כפולה של אזרחים ביום. הבאתם, אתה אדוני ראש הממשלה יחד עם משרד הבריאות וגופים נוספים, את החיסון הזה לישראל וזהו הישג עצום קופות החולים הן נכס לאזרחי ישראל והוא מודל ייחודי בעולם, שהודות לו אנחנו יכולים להוציא לפועל את המבצע המורכב והחשוב הזה בכל רחבי המדינה״.

מנכ״לית מאוחדת סיגל רגב רוזנברג: "אני גאה להיות ישראלית היום ולתושבי ישראל ולמבוטחים שלנו יש זכות להיות במדינה בה יש חיסונים בכמות כזו ונלקחות אחראיות על ידי הממשלה וראש הממשלה, כולל ההחלטה על הסגר, שתסייע לנו להוריד את קצב ההידבקות".

33 - ראש הממשלה, בנימין נתניהו ומנהל מחוז ירושלים בקופת חולים מאוחדת, עופר משולם

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?