דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 28 באוקטובר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נבחרה הסוכה היפה של מטה יהודה

                                                 

המועצה קיימה במהלך חול המועד סוכות תחרות של צילום הסוכה המיוחדת והיפה ביותר. במסגרת זו, השתתפו תושבים, ששלחו את התמונות של הסוכה שלהם למועצה.

את המקום הראשון של תחרות הסוכה היפה והמקורית קטפו ענבר ושלום בן יאיר, תושבי מושב נחושה. הם זכו במנוי זוגי שנתי להיכל התרבות במטה יהודה. הסוכה של משפחת בן יאיר ייחודית ונקראת סוכת המגיפות ועסקה במגיפת הקורונה, מגיפת הדבר, מגיפת הצחוק, מגיפת הכולירה, מגיפת הריקודים ועוד (בתמונה).

המשפחה הזוכה סיפרה: "יצרנו את סוכת המגיפות - סוכה ברוח הקורונה ומקושטת גם עם התייחסות ספציפית לקורונה (מפת התפשטות ההדבקה). יצרנו קישוטים בנושאי מגיפות שונות משמעותיות או מצחיקות לאורך ההיסטוריה, עם דפי הסבר. עשינו גם שרשראות העשויות ממסכות ושרשראות אנשים (שרשראות הדבקה!) ועוד סמלים של מגיפות כמו עכברושים ועטלפים".

למקום השני הגיעו שניים, שזכו בכרטיסים זוגיים להצגה במועצה. למקום השלישי הגיעו שלושה מתמודדים, שזכו בבקבוקי יין תוצרת מטה יהודה. בנוסף, העניקה המועצה עוד שני פרסים מיוחדים על עבודת יד מהממת ומחזור של מוצרים וזיכה אותם בכרטיסי זוגיים להצגת ילדים.

ראש המועצה ניב ויזל: "תושבי המועצה גילו יצירתיות רבה, ברכות לזוכים. מי ייתן ובשנה הבאה נשב כולנו בסוכות, מאוחדים עם המשפחות שלנו כאשר הקורונה תהיה זיכרון ששייך לעבר".

 

 

 

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?