דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 02 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

סניף חדש של תנועת "בני עקיבא" במושב נחם

תלמידי ישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה העניקו השבוע לתנועת בני עקיבא מתנה מיוחדת לקראת יום חגה והקימו סניף חדש בארץ: סניף בני עקיבא במושב נחם.

המושב נוסד בשנת 1950, על ידי עולים מתימן וקוצ'ין, בסמוך לשרידיה של המושבה הר-טוב וכיום מתגוררים בו מעל 500 תושבים. מיום הקמתו, מעולם לא במושב היה סניף של תנועת בני עקיבא.

השנה, פנתה אחת מהאמהות במושב, גלי יהושוע, לראשי ישיבת אמי"ת נחשון בבקשה: סייעו לנו להקים סניף בני עקיבא עבור הילדים במושב. ראש הישיבה הרב נעם קריגמן הפנה את הבקשה לרכז ההתנדבויות של הישיבה, הרב ירון פלס, שפנה לתלמידים מכיתה י' ואלו התגייסו בשמחה.

בשבוע שעבר התקיימה בסניף החדש פעולת פתיחה חגיגית בה נכחו כ-30 חניכים, בנים ובנות משכבות ו'-ח', הסניף הוכר על ידי תנועת בני עקיבא כסניף רשמי, ושויך למחוז מודיעין.

גלי יהושוע:" אנו מודים לתלמידי הישיבה ולרב ירון פלס על ההיענות והמאמץ למען ילדינו. אנו מקווים שפעילות הסניף, ברוח דתית-ציונית-ערכית, תהא נדבך נוסף וחשוב בפעילות הקהילתית בישוב".

מתנאל עמיחי, מהתלמידים המייסדים: " זה לא פשוט לבנות סניף חדש לגמרי. במהלך הפעולה הראשונה ראינו את האור בעיניהם של החניכים המרוגשים ואז הרגשנו סיפוק".

הרב נעם קריגמןן:"אנו מעודדים את התלמידים להשתתף בתנועות הנוער מתוך אמונה בעשייה הערכית עבור בני הנוער. אנו בטוחים כי הסניף הצעיר יעלה מעלה מעלה בזכותם של התלמידים שלנו".

סניף בני עקיבא במושב נחם

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?