דלג לתוכן העמוד
יום שני, 21 באוקטובר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נחנכו משרדי הוועד החדשים בעין נקובא

התושבים מרגישים שמכבדים אותם. סולימאן עוודאללה (מימין) וראש המועצה, ניב ויזל, בטקס פתיחת משרדי הוועד

היישוב עין נקובא, בן 3800 התושבים, חנך השבוע (14.4) את משרדי הוועד החדשים. יו"ר ועד היישוב, סולימאן עוודאללה, אמר כי הפתיחה מבשרת את השינוי החיובי שעובר על היישוב.

"בשנת 1999 נבחרתי ליו"ר הוועד בפעם הראשונה והקמתי מזכירות", מספר סולימאן, “חזרתי לוועד ב-2011, למזכירות הרוסה, והתעסקתי בחובות של הוועד ובהכנת דו"חות שנתיים שלא בוצעו במקביל חלמתי לפתוח משרדי ועד שיכבדו את התושבים ויעבירו את המסר המתאים".

השבוע, 20 שנה לאחר שנפתחה המזכירות הראשונה, חנך עוודאללה את משרדי הוועד ולדבריו הקהל מגיב בחיוב: “אתה נכנס לוועד ומרגיש שיש משרד ממשלתי, התושב מרגיש שמכבדים אותו, שעונים לו, ולכן הוא יותר רגוע".

משרדי הוועד החדשים כוללים חדר פיקוח על המצלמות הפזורות ביישוב, חדר ישיבות, חדר מזכירות וארכיון. המזכירות תיפתח פעמיים בשבוע לקבלת קהל.

לדברי עוודאללה השינוי במשרדי הוועד הוא חלק משינוי נרחב יותר שעובר על היישוב: “החלפתי את חברת מי"מי שניהלה עבורנו את משק המים, כיום הוועד המקומי הוא ספק המים ו-100% מהתושבים משלמים. היה לנו 42% פחת מים וכיום צמצמנו את זה ל-15%. מצב גביית הארנונה הוא שרק 50% משלמים ארנונה ומסי ועד. סיכמנו עם המועצה שמי שלא יוכיח ששילם ארנונה בחצי השנה האחרונה לא יוכל לקבל מסמכים שונים. בקרוב צפויה המועצה לעשות אצלנו ביישוב מדידה של הבתים, לאחר המדידה אני אשקול לעבור לגבייה מרוכזת של הארנונה ומסי הוועד. גם בנושא הבעיות בוואדי של היישוב נטפל".

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?