דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 19 ביוני 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נטו בשבילכם: רשת הענק לצרכנות ולבית הגיעה לביתר !

מרכז 'נטו חיסכון' מציע לכם 3,000 מ"ר של חוויית קנייה אירופאית במחירים המשתלמים בישראל. עוד 4 סניפים יוקמו בחודשים הקרובים.

היוזמה החדשה היא שותפות שנרקמה בין רונן גנון, יזם חרדי מוכר ומוערך ואנשי העסקים אבינועם ואורן ספיר, בעלי רשת 'סופר ספיר', שהשכילו להקים רשת צרכנות למזון ולצרכי הבית שמגדירה מחדש את המונח חוויית קנייה.

סניף ראשון של 'נטו חיסכון', הגדול מסוגו בצפון, נחנך בצפת בהצלחה מרשימה, וכעת ממשיכה הרשת בכיבוש הפריפריה (ולא רק) עם מתחם ענק ומעוצב שמושק ממש בימים אלה, בביתר עילית.

סופר חוויה, נטו חסכון - בקרו במרכז המרהיב, שנבנה בהשקעה של מיליוני דולרים, ותגלו שחשבו פה על הכל. נאמן לגישתו העסקית הייחודית החליט רונן גנון שגם לקהילות שמחוץ לערים הגדולות מגיע ליהנות מקומפלקס קניות מגוון ומושקע, בדיוק כמו בחו"ל. השילוב בין רשת המזון 'נטו חיסכון' לבין מותג הכל לבית 'הום סטייל', הוליד מקום שטרם נראה בישראל ושאתם חייבים להכיר.

נטו מבחר - מעכשיו, כל מה שהבית צריך נמצא במתחם אחד. מזון בכשרויות הכי מהודרות, כלי בית ומטבח, טקסטיל, מוצרי חשמל, הלבשה והנעלה לכל המשפחה, ועוד היד נטויה.... 3,000 מ"ר של שפע וסופר חוויה.

נטו איכות - עשרות המותגים המובילים בארץ נפגשים כאן לראשונה. 'סולתם', 'נעמן', 'פוד אפיל', 'נספרסו', 'Homestyle', ׳הידורית׳, 'ארט' ועוד. אין צורך להשוות בין חנויות שונות.

נטו מחיר - על אף איכות המוצרים הגבוהה, מתחייבת 'נטו חיסכון' למחירים מהזולים בישראל. החוסן והניסיון הקמעונאי של בעלי הרשת, יחד עם כוח הקנייה של המגזר, מאפשרים להוזיל עלויות והופכים את המרכז למוקד משיכה אזורי. ובנוסף, הרשת מכבדת תווי קניה של משרד הפנים. אמרנו נטו חסכון? אמרנו!

נטו חוויה - מדובר במרכז ענק, יפהפה שכולו חוויית קנייה, שירות בניחוח אירופאי וסטייל עוצר נשימה. כדאי מאד להגיע גם מרחוק, כי אין דברים כאלה בארץ, סליחה... עכשיו כבר יש.

נטו נוחות - 'נטו חיסכון' מביא את כל הטוב אליכם, עם גישה נוחה לרכב, חניה בשפע ובחינם.

במקביל לסניפי ביתר וצפת, מוקמים בחודשים אלה סניפי דיזיין סיטי (מישור אדומים), אשדוד, אופקים ועוד.

'נטו חיסכון' - חוויית הקניות האזורית החדשה. רחוב חושן משפט 1 , ביתר עלית.

פתוח בימים א׳-ג׳ מהשעה 7:30 עד 22:00, ד׳-ה׳ מהשעה 7:30 עד 24:00, יום ו׳ מהשעה 7:30 עד 15:00.

סופר חוויה, נטו חסכון. שווה לבוא!

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?