דלג לתוכן העמוד
יום שני, 27 במאי 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

ניב ויזל במסיבת הניצחון: לא נוקם ולא נוטר, אהיה ראש המועצה של כל תושבי מטה יהודה

ניב ויזל במסיבת הניצחון, בחירות 2018

אתמול קיים ראש המועצה הנבחר של מטה יהודה, ניב ויזל, את מסיבת הניצחון שלו באולם במושב שורש. באירוע ההמוני השתתפו מאות אורחים ובניהם גם ראש המועצה המקומית מבשרת ציון, יורם שמעון, וראש המועצה המקומית אבו גוש, סלים ג'אבר.

בראשית דברי התודה שלו אמר ויזל: “עברנו מערכת בחירות מסובכת קשה עם אמוציות. כל אחד בא ממקום אחר, מאזור אחר – דבר אחד ברור לכולם...יום אחרי הבחירות כולנו חברים אחים, משפחה אחת. לא משנה מי הצביע, איך הצביע...אנחנו לא נוקמים, אנחנו לא נוטרים, שום דבר בסגנון, כולנו אחים ונהיה ביחד. מתחייב להיות ראש מועצה של כולם”.

הוא הודה לבני משפחתו על התמיכה בו ולמתנדבים הרבים שסייעו לנצחונו בבחירות: “מה שקרה במערכת הבחירות זה בלתי יאומן: לא שילמתי כסף לאיש...כולם היו בהתנדבות... היתה פה רוח התנדבות שצריך לקנא בה...מודה לכם בפעם המי יודע כמה, על התמיכה, הרוח והנקיון...לא הסכמתי להגיד מילה...היה לי הרבה מה להגיד...הלכנו ברוח חיובית ונסתכל בצורה טובה וחיבוית על עצמנו כדי לקדם את המועצה הזו".

הוא הודה לראשי הרשויות המקומיות שהגיעו למסיבת הנצחון, יורם שמעון ממבשרת ציון וסלים ג'אבר מאבו גוש ואיחל בהצלחה לראש העיר החדשה של בית שמש, עליזה בלוך.

בדברי התודה שלו הוא ציין לשבח שני פעילים מרכזיים במטה הבחירות: ג'קי צבי ממושב זכריה, ויעל אברמן טאובמן, מקיבוץ מעלה החמישה, שניהל את מטה הבחירות.

יש לציין, כי ויזל אישר למנהל מחלקת התיירות במועצה האזורית, ערן אוחנה, לחזור לתפקידו במועצה וזאת למרות שאוחנה התמודד מולו על תפקיד ראש המועצה. כמו כן, אישר ויזל לעובד מחלקת התיירות, ברק כץ, לחזור לתפקידו, וזאת לאחר ששימש כראש מטה הבחירות של אוחנה. 

 

 

 

 

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?