דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 23 בינואר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

נערי הפועל מטה יהודה יתמודדו על עלייה לליגה הארצית

הפועל מטה יהודה - נוער א'

קבוצת נערים א' של הפועל מטה יהודה תתמודד בקרוב על אליפות הליגה האזורית ועלייה לליגה הארצית.

בשבוע שעבר, התמודדו שחקני הקבוצה מול קבוצת גוש עציון במסגרת המחזור האחרון של העונה. המצב בצמרת הטבלה היה סבוך: גוש עציון, שעלבים-גזר והפועל מטה יהודה היו בעלות ניקוד זהה. מכיוון, שקבוצת שעלבים ניצחה במשחק קודם, מטה יהודה הייתה חייבת לנצח את גוש עציון על מנת להישאר בתמונת האליפות.

את המשחק התחילו שחקני הפועל מטה יהודה עם איבודי כדור שהובילו לסלים קלים של גוש עציון, עד מהרה הם כבר היו בפיגור דו ספרתי.

אט-אט התאוששו שחקני הקבוצה, דקות טובות של סתיו נוימן ותמיר עיני, ייצבו את התוצאה על יתרון קל למטה יהודה: 30-27.

במחצית -2 , הפגינו השחקנים התאוששות מרשימה, השתלטו על המשחק ובעזרת דקות מצוינות של עמית וייל, תומר קוקס והלל פרנקו, בהובלת הקפטיין עידו מישר השיגו לקבוצה ניצחון חוץ יפה: 66-46, וןהשיגו את הכרטיס הנכסף למשחק מול שעלבים-גזר, שבו ייקבע מי הזוכה באליפות הליגה ותעלה לליגה הארצית. המשחק יתקיים במגרש נייטרלי.

רכז ענף כדורסל במטה יהודה, אסף סולומון :" בזכות ההתפתחות בענף הכדורסל, מצפים בקוצר רוח לענות הכדורסל הבאה שתתחיל באוגוסט 2018". מנהל מחלקת הספורט, עוזי קאחו: "כדורסל במטה יהודה בצעד וחצי ענק לקראת העונה הבאה". מ"מ ראש מועצת מטה יהודה, ניב ויזל: "אני אמשיך לתמוך ולעודד את המאמנים והשחקנים לשאוף הכי גבוה שאפשר, השמים לא הגבול".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?