דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

5 מליון שקל לתכנון הכפרים הערביים

מהפך בגישה של משרד הבינוי והשיכון כלפי הכפרים הערביים במטה יהודה. המשרד ישקיע כ-5 מליון שקל בתוכניות מתאר ותכנית בניין ערים לכפרים עין נקובה ועין ראפה

עין נקובה

מהפך בגישה של משרד הבינוי והשיכון כלפי הכפרים הערביים במטה יהודה. המשרד ישקיע כ-5 מליון שקל בתוכניות מתאר ותכנית בניין ערים לכפרים עין נקובה ועין ראפה.

המאמצים של מטה יהודה לקבל תקציב לתכנון של הכפרים הערביים נמשכים מזה כמה שנים, לאחר שראש המועצה, משה דדון, הציב לעצמו כמטרה לפתור את המצוקה של התושבים הערביים במועצה.

בעקבות המאמצים הקצה משרד השיכון מליון שקל לתכנית מתאר לכפרים עין ראפה ועין נקובה, 1.6 מליון שקל לתכנית מתאר לעין נקובה, 1.5 מליון שקל להשלמת תכנית הבינוי לתב"ע עבור עין ראפה, עוד מליון לתכנית איחוד וחלוקה של משבצות קרקע עליהם יוקמו 300 יחידות דיור בכפר עין ראפה. בסך הכל ישקיע המשרד 5 מליון שקלים בתכנון הכפרים.

מ"מ ראש המועצה, ניב ויזל שיבח את התפנית שחלה במדיניות משרד השיכון ואמר: "יש פה בשורה. קיבלנו סכום גדול מאוד על מנת לתכנן את היישובים הערביים. לא היה כדבר הזה. נתכנן את הכפרים בצורה טובה, זה מגיע להם ואפילו הרבה יותר. מברך אותם על כך, מאוד מקווה להצליח בפרויקט".

נציג עין נקובה במליאת המועצה, עימאד עוודאללה, בירך על התקציב לתכנון הכפרים וביקש להדגיש כי מדובר בפרי מאמצים של ראש המועצה, משה דדון.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?