דלג לתוכן העמוד
יום שני, 16 בדצמבר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

עין ראפה: הוועד חילק מלגות ל-32 סטודנטים

חלוקת המלגות בעין ראפה

ביום ראשון השבוע (30.6) נערך במרכז הקהילתי של היישוב עין ראפה אירוע ראשון מסוגו במהלכו חולקו מלגות ל-32 סטודנטים בני המקום.
במסגרת האירוע החגיגי חולקו פרסים לילדים המצטיינים בחוג לקריאת הקוראן שנערך בחודש הרמדאן, ניתנו תעודות הוקרה לתושבים מתנדבים ולעובדים של הוועד המקומי, חולקו פרסים לבוגרי י"ב ושיא האירוע היה חלוקת מלגות סיוע בלימודים של אלף שקלים ל-32 סטודנטים בני היישוב .
באירוע נכחו סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, שלומי מגנזי, ומנכ"לית המועצה, יעל אברמן, אשר שיבחו את מנהיגות היישוב על היוזמה המבורכת, וכן קהל רב ובו נציגים מהיישוב הסמוך, עין נקובה. את החלק האמנותי באירוע מילאו מופע סטנד אפ וקטעים מוזיקאליים.
דובר הוועד המקומי, ראיד ברהום, שהגה את רעיון חלוקת המלגות אמר: "אנחנו עושים היסטוריה - הוועד המקומי הראשון במטה יהודה שמחלק מלגות לסטודנטים. אני מאמין שעוד ועדים ילכו בעקבותינו בעתיד. כשהבאתי את היוזמה הזאת לאישורו של הוועד המקומי לא ציפיתי לתמיכה כל כך רחבה ואני מברך על כך. מאז שהצטרפתי לוועד המקומי לפני שלוש שנים חרטתי על דגלי להפוך כל אבן על מנת להשיג חינוך איכותי והוגן לילדי היישוב, חינוך איכותי בגנים ובבתי הספר. השינוי קרב ובא כל עוד אנו שומרי הסף".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?