דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

פסטיבל מתוק כדבש

כיצד יוצרת הדבורה את הדבש? למה הדבש בריא? מדוע יש רק מלכה אחת בכוורת? מדוע ללא הדבורים לא יהיה לנו מזון? לאן נעלמות הדבורים? על כל השאלות הללו ועוד הרבה נוספות ניתן ללמוד ב"פסטיבל הדבש" של 'מועצת הדבש'.

בפסטיבל ייהנו המבקרים במכוורות התיירותיות מהגליל, עד הדרום ועין יהב שבערבה, ממפגש עם דבוראים בשטח הכוורות, צפייה בדבורים ובמלכת הדבורים בכוורת זכוכית, ביקור במכון רדיית דבש, פתיחת כוורת, סרטון על חיי הדבורים, סדנאות יצירה לילדים בנושא דבורים, עם מוצרי המכוורת, טעימות ממגוון סוגי דבש הישר מהמקור, ועוד.

המלצות לביקור במכוורות באזור המרכז:

"הכוורת" מבית שי ספקטור בכפר רות - המכוורת נוסדה בשנת 1979 וכיום היא אחת המכוורות הגדולות בישראל, בזכות פריסה רחבה של נקודות מרעה לדבורים בכל הארץ. בפסטיבל הדבש יתקיימו טעימות דבש זני בהדרכת דבוראי- בחנות הבוטיק במקום, בין סוגי הדבש- פרחי אקליפטוס אביבי וקיצי, אשל, תלתן, זעתר, שלמון, דרדרי הגולן, מרווה וקורנית, הדרים, עץ השיזף ועוד.

הזמנות ופרטים: 08-9762082, 052-3211360

מכוורת "משק לין" בכפר בילו א' - מזמינים משפחות וילדים להתלבש בבגדי הדבוראי ובעזרת משחקים, פעילויות יצירה, צפייה בסרטון ובכוורת זכוכית לומדים על עבודת השדה, התקשורת בין דבורים, המלכה, הפועלות והזכרים, טעימות דבש ועוד. ימי פעילות: בתיאום מראש. להזמנות: 0542207965

פסטיבל הדבש, בין התאריכים: 19-21.9.2019, 26-30.9.2019, במרכזי המבקרים של מכוורות ברחבי הארץ, פרטים באתר מועצת הדבש ובעמוד הפייסבוק "פסטיבל הדבש"


 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?