דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 03 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

צובה: עובד זר גנב מצרכים בעשרות אלפי שקלים מהצרכניה

אסף מוצרים כדי לשלוח אותם למשפחתו בסרילנקה. המוצרים הגנובים שהתגלו במחסן בצובה

עובד זר נעצר ע"י המשטרה בחשד שבמשך כשנה גנב מצרכים בשווי עשרות אלפי שקלים מהצרכניה בקיבוץ צובה. החשוד הסתיר את המצרכים הרבים במחסן הבית שבו הוא מתגורר.

הפרשה החלה עם קבלת תלונה במשטרה ממפעיל הצרכניה בקיבוץ, על כך שבמשך תקופה ארוכה 'נעלמים' מוצרים מהמדפים שערכם המצטבר נאמד בעשרות אלפי שקלים. לדבריו, הוא חושד באדם מסוים המתגורר בסמוך לצרכניה.

חוקרי המשטרה פתחו בחקירה סמויה ומאומצת במטרה לאתר את החשוד, לשם כך אספו החוקרים ממצאים וראיות מהמכולת וסביבתה תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

עם התקדמות החקירה הסמויה וניתוח הממצאים, אותרה זהותו של החשוד, נתין זר מסרילנקה (46) השוהה מזה כארבע שנים בישראל, ובשנה האחרונה עבד כמטפל בביתו של קשיש המתגורר בסמוך למכולת. הקשיש לא היה מודע למעשיו של החשוד ולעובדה כי מסתיר את הרכוש הגנוב במחסן ביתו.

ביום שני השבוע (14.8) ביצעו השוטרים פעילות מבצעית שהביאה לאיתורו ולמעצרו של החשוד בסמוך לביתו של הקשיש. בחיפוש שערכו השוטרים בבית ובמחסן, נתפסו מוצרים רבים שלפי החשד נגנבו מחנות המכולת במהלך השנה האחרונה. החשוד הובא לחקירה בתחנת מטה יהודה, במהלכה התברר כי 'צבר' את המצרכים והתכוון לשלוח אותם למשפחתו שבסרילנקה.

עם סיום חקירתו במשטרה, הועבר אמש החשוד לרשויות ההגירה, שם רישיון שהייתו ועבודתו נשלל ולמטרת גירושו מישראל בימים הקרובים. כלל הרכוש שנתפס הושב ע"י השוטרים לבעלים של חנות המכולת שהתרגשו לנוכח כמות המוצרים הרבה שהושבה להם חזרה.

"אנו נמשיך לפעול בפעילות גלויה וסמויה למען האזרחים במטרה להביא לחשיפת פורעי החוק שבמעשיהם פוגעים בביטחונם וברכושם של התושבים. ונפעל למיצוי מלוא חומרת הדין עמם", מסרו במשטרה.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?