דלג לתוכן העמוד
יום שני, 10 במאי 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מאוחדת פתחה שירות טיפת חלב בצור הדסה

קופת חולים מאוחדת פתחה בצור הדסה נקודת שירות ראשונה שתעניק שירותי טיפת חלב לגילאי 0-6 לתושבי היישוב והסביבה. השירות החדש פועל במרפאת צור הדסה בניהולו של ד"ר דן רורמן. עשרות תינוקות וילדים מצור הדסה כבר הגיעו לנקודת השירות החדשה של מאוחדת לקבלת השירותים הרפואיים.

דפנה ברנהם, מרכזת תחום בריאות הציבור במאוחדת מחוז ירושלים

פתיחת טיפת החלב נעשתה לאור הביקוש הגואה לשירות באזור צור הדסה וכחלק מהתנופה הגדולה של הקופה במחוז ירושלים. במסגרת שירות טיפת החלב יינתנו חיסוני שגרה לילדים על פי לוח הזמנים של משרד הבריאות. מעקבי גדילה והתפתחות, הדרכות להורים בנושאים שונים, ליווי מקצועי, הדרכת הנקה ועוד. בנוסף יינתן מענה מקצועי נרחב לילדים פגים. במסגרת השירות יושם דגש מיוחד על התקופה הראשונה, מגיל לידה ועד שנה, המהווה תקופה בעלת חשיבות רבה עבור התינוקות והוריהם.

מאוחדת, המהווה כיום את קופת החולים הגדולה ביותר במחוז ירושלים, עם למעלה מחצי מיליון מבוטחים, בפריסה רחבה של 320 נקודות שירות ברחבי ירושלים והסביבה ובהן כ-1100 רופאים ומאות אנשי מקצועות הבריאות. מחוז ירושלים של מאוחדת נחשב למחוז הגדול של קופת חולים מאוחדת בכל הארץ עם נתח כולל של כ- 41% מסך מבוטחיה הקופה בישראל ועם ממוצע מרשים של כ15,000 לידות בשנה.

דפנה ברנהם, מרכזת תחום בריאות הציבור במאוחדת מחוז ירושלים: " אנו מברכים על פתיחת נקודת השירות של מאוחדת בצור הדסה ועל השקת שירות טיפת חלב לטובת מבוטחינו בישוב. קופת חולים מאוחדת הינה חלק בלתי נפרד מהקהילה של צור הדסה ואנו שמחים להתחדש כל העת לטובת קהל לקוחותינו. אנו נמשיך להעניק שירות רפואי מקצועי, יעיל ואישי בכל מקום”.

 

תומר זקן, מנהל מרחב דרום, מאוחדת  

תומר זקן , מנהל מרחב דרום במחוז ירושלים: "קופת חולים מאוחדת שמה לה כמטרה מרכזית להנגיש את כל שירותי הרפואה של הקופה בכל מקום ובכל זמן, לכלל התושבים וכמה שיותר קרוב לביתם.כך גם עבור תושבי צור הדסה. נקודת השירות החדשה של מאוחדת בצור הדסה הינה בשיתוף פעולה מלא ופורה עם ד"ר רורמן והיא מהווה נדבך נוסף בתנופה הגדולה של מאוחדת במחוז ירושלים. אנו נמשיך לפעול בכל המרץ לקידום הרפואה הקהילתית בכל רחבי המחוז".

שירות טיפת חלב של קופ"ח מאוחדת, מרפאת צור הדסה, רחוב רכסים 22 , ימי שני בין השעות 10:30 ל-14:00 . לפרטים ולקביעת תור 02-5619888 (בשעות הבוקר). ניתן לקבוע תור גם דרך המוקד 3833*

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?