דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 21 בנובמבר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

פרס לתיכון 'משלב דרור'

תלמידי משלב דרור בפעילות התנדבותית (פייסבוק)

בית הספר התיכון 'משלב דרור' של רשת ברנקו וייס הפועל בצור הדסה זכה במקום הראשון והיוקרתי בתחרות של אגף מחקר ופיתוח במשרד החינוך.

במסגרת חינוכית של משלב דרור לומדים תלמידים ומשפחות בעלי אורחות חיים יהודיים מגוונים. בית הספר עוסק בשאלת הזהות היהודית-ישראלית ומטפח את ההקשבה ההדדית של קבוצות הזהות השונות בחברה הישראלית מתוך מחויבות ערכית לקבלת האחר ושמירה על זהויות תוך יצירת מרקם חיים משותף.

במסגרת הנימוקים לזכייה בפרס נאמר כי בית הספר הוביל בעשייתו הפדגוגית ומהווה מודל חדשני ופורץ דרך. "משלב דרור הציג את עשייתו אשר מבוססת על פרסונליות שהיא אחת מאבני היסוד של פדגוגיה מוטת עתיד". הזכייה בתחרות מכירה בייחודיות בית הספר ותאפשר לו לפתח ולהעמיק זאת בשנים הקרובות.

ראש מנהל חינוך במועצה האזורית מטה יהודה, ניב בר-גיא, בירך את צוות בית הספר ותלמידיו: "אני רוצה לברך את ענבל וצוות בית הספר על הזכייה במקום הראשון בתחרות הארצית של אגף מו"פ אשר מעניק כבוד גדול לבית הספר בכלל ומטה יהודה בפרט. זכייה זו היא הוכחה נוספת לכוחה ועוצמתה של מחלקת החינוך של המועצה. מטה יהודה התברכה באנשי מקצוע מהמובילים בישראל אשר מצליחים להצעיד את התלמידים לפסגות חדשות".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?