דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 02 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בעלי ההוצאה לאור המשפטית הורשעו בעבירות בנייה

בעלי ההוצאה לאור "נבו", העוסקת בפרסום של פסקי דין וספרות מקצועית בתחום המשפט והחקיקה, הודו והורשעו השבוע (16.11) בעבירות בנייה נרחבות שביצעו במגרש שלהם במושב צפרירים.

בני הזוג אלי ומיכל נבו מחזיקים במגרש במושב צפרירים שעליו קיבלו בשנת 2013 היתר להקים שני מבנים למגורים.

בכתב אישום שהגישה הוועדה המקומית מטה יהודה כנגדם נטען כי בני הזוג ביצעו עבירות בנייה בשטח כולל של כ-300 מ"ר.

מכתב האישום עולה כי בשנים 2015-2016 ביצעו בני הזוג מספר עבודות ללא היתר ובהן: בניית קומת קרקע באחד משני המבנים בהיקף של כ-81 מ"ר, בנית שתי מרפסות בהיקף של 25 מ"ר, שטח איחסון ליין בהיקף של כ-6 מ"ר.

כמו כן, במבנה השני, בוצעו עבודות ללא היתר הכוללות תוספת בנייה לקומת מרתף בשטח של 10 מ"ר, בניית מרפסות בשטח של כ-118 מ"ר, בניית סככה עשויה עץ בשטח של 25 מ"ר, ובניית חניה מקורה בשטח דומה. בנוסף, החל משנת 2016 הפכו בני הזוג חלק מאחד המבנים בשטח של כ60 מ"ר למשרד עבור ההוצאה לאור שלהם.

כאמור, החברה עוסקת בהוצאה לאור של פסקי דין ושל ספרות משפטית ושינויי חקיקה. באתר ההוצאה לאור מוצהר כי ההוצאה מפרסמת ספרים של חשובי החוקרים בישראל ובהם נשיאי בית המשפט העליון לשעבר: פרופ' אהרן ברק, פרופ' יצחק זמיר, השופט חיים כהן, ועוד רבים אחרים, והיא המפעילה של המאגר המשפטי האלקטרוני הגדול והמקיף בישראל בתחום הפסיקה המשפטית, שינויי החקיקה והספרות המשפטית.

בדיון שהתקיים השבוע מול נשיאת בית המשפט השלום בבית שמש, השופטת מאיה אב-גנים ויינשטיין, הודו בני הזוג בעבירות המיוחסות להם בכתב האישום. פסק הדין יינתן במועד מאוחר יותר.

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?