דלג לתוכן העמוד
יום שני, 10 במאי 2021
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

קו-אופ תלפיות ייפתח בשעות מיוחדות לגיל השלישי

סניף קו-אופ שופ תלפיות, הנמצא בבעלות מחסני השוק, יפתח שעריו בשעות הבוקר המוקדמות לטובת אוכלוסיית הגיל השלישי

 

סניף קו-אופ שופ תלפיות, בבעלות רשת מחסני השוק, יפתח שעריו בשעות הבוקר המוקדמות לטובת אוכלוסיית הגיל השלישי. סניף קו אופ תלפיות במרכז דב גרונר, מצטרף לסניפים נוספים של הרשת באימוץ מדיניותה לאפשר לבני 60 פלוס לבצע קניות בשעות תחומות מראש, למען ביטחונם ועל מנת להקל עליהם.

סניף קו אופ שופ תלפיות: דב גרונר 22, ירושלים. הסניפים ייפתחו מוקדם עבורם בימי א'-ה' בין השעות 6:30-8:00

סניף תלפיות הנו סופר שכונתי המנוהל על ידי מנהל הסניף אלון גרין, אשר הודיע כי ידרוש מכל באי הסניף הצגת תעודה מזהה בכדי להבטיח את ביטחונם המלא של השוהים במקום.

איתי נעמן, מנהל השיווק של רשת מחסני השוק, מסר: "אנו פועלים במלוא המרץ על מנת להרחיב את שעות הפעילות של הסניפים השונים ברחבי הארץ, במטרה לסייע בימים קשים אלו לכלל האוכלוסייה ולאוכלוסיית הגיל השלישי. נעשה כל שיידרש להפעיל נהלים מוקפדים למען ביטחונם".

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק מובילה בבעלות משפחתית ובפריסה ארצית המונה 67 סניפים מצפת ועד אילת. הרשת מנוהלת על ידי משפחת נעמן שהחלה ממכולת קטנה בעיר באר שבע ולראשונה בשנת 1996 חנכה את סניפה הראשון בעיר באר-שבע. בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לרשת השיווק החמישית בגודלה בישראל.

הרשת מעניקה מגוון הטבות והנחות לחברי מועדון ולמחזיקי כרטיס האשראי wincard+ של הרשת בשיתוף max במחלקות השונות הכוללות קצבית פרימיום, מעדניה ובמחלקות השונות כאשר הקו המנחה הוא דגש על טריות ואיכות המהווים נר לרגלי החברה. מחסני השוק, הצטרפה לפני מספר שנים למגזין דאנס של גלובס אשר דירג אותה בין 100 החברות המובילות והגדולות בישראל.

הנהלת הרשת פועלת רבות על מנת להוזיל באופן תדיר את סלי המוצרים של לקוחותיה הנאמנים בסניפי מחסני השוק וקו אופ שופ, בסניפי מחסני השוק, פועלים שירותי אונליין המאפשרים קניה נוחה ומהירה של מוצרים טריים ואיכותיים במחירים הזהים לסניפי הרשת. בנוסף, בסניפים אחדים מפעילה הרשת את המטבח של ג'ולי- שירותי קייטרינג ואוכל מוכן הפועלים במהלך השבוע ומהווים פתרון אולטימטיבי גם לסופי שבוע ולחגים.

החברה נמנית בין נותני החסות הראשית של קבוצת הכדורגל-הפועל באר-שבע.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?