דלג לתוכן העמוד
יום ראשון, 03 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

הבר היוקרתי "אימפריאל רד" במלון "כרמים"

הבר היוקרתי מעוצב בהשראת מועדוני הג'אז המפורסמים של ניו אורלינס, בעל מבחר גדול ביותר של יינות איכות אלגנטיים, משקאות וקוקטיילים יוקרתיים ואקסקלוסיביים לצד תפריט אוכל מגוון וכשר.

מבחר גדול ביותר של יינות איכות אלגנטיים, משקאות וקוקטיילים יוקרתיים

מלון הספא והיין כרמים, הממוקם בקיבוץ קריית ענבים, השיק בימים אלו את בר אימפריאל רד, האח הצעיר של בר אימפריאל התל אביבי. אימפריאל רד הוא בר יוקרתי המעוצב בהשראת מועדוני הג'אז המפורסמים של ניו אורלינס, בעל מבחר גדול ביותר של יינות איכות אלגנטיים, משקאות וקוקטיילים יוקרתיים ואקסקלוסיביים לצד תפריט אוכל מגוון וכשר.

בר האימפריאל שנפתח ב-2013, גרף כמעט כל פרס אפשרי בביצה המקומית (טיים אאוט, עכבר העיר, MAKO), הברמנים שלו זכו בתחרויות מקומיות והבר עצמו הוכתר בשנתיים האחרונות כבר הטוב ביותר באפריקה והמזרח התיכון על ידי מגזין DRINKS INTERNATIONAL ומדורג כיום במקום ה-17 בדירוג הברים העולמי.

הבר מבוסס על ה-DNA של בר בתל אביב אך עם שינויים: הבר כשר ובנוסף, כיאות למלון כרמים הנמצא בלב אזור היין של מטה יהודה הבר מציע תפריט יין איכותי מייצור מקומי.

בר אימפריאל רד, מלון כרמים, קיבוץ קריית ענבים, פתוח לאורחי המלון ולאורחים מבחוץ: ימים א'-ש' בין השעות: 17:30-00:00, Happy Hour בין השעות: 17:30-19:00, טלפון: 02-5489809

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?