דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 07 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

בתים פתוחים ברמת רזיאל

בסוף השבוע האחרון של אוגוסט יתקיים במושב רמת רזיאל אירוע "בתים פתוחים" בו יפתחו אומני המושב ההררי את בתיהם. ביריד יציגו האומנים את סביבת העבודה שלהם, את יצירות האומנות שלהם וגם יארחו אומנים ויוצרים מבחוץ.

הלה סרי, קרמיקאית ומיוזמות האירוע: "הרעיון של יריד בתים פתוחים הגיע מאירופה ומקובל בכפרי אומנים. ידענו שיש אומנים ואמנים פעילים במושב וחשבנו שהגיע הזמן להכיר את היצירות והאנשים שמאחוריהן. מסתבר שלא הערכנו עד כמה המושב שלנו עשיר! דבר הוביל לדבר, כל אחד הזמין עוד מישהו והאירוע הפך לעשיר ומיוחד. אנחנו מקווים שהיריד הקרוב הוא הראשון במסורת שתמשיך פעמיים בשנה – לפני פסח ולקראת החגים".

ארנון קורבר, נגר: "יש משהו באיזור ההררי, באוויר הצלול, בשקט כאן שנותן השראה. זה לא סתם שיש פה אסופה של אנשי יצירה מוכשרים. אני שמח להזדמנות להיפרד לרגע מהבדידות של העבודה אל מול החומר ולחוות את ההתרגשות שיש כשאנשים רואים ואוהבים את היצירות שלי".

בין האומנים שתוכלו לפגוש – ירדן מעצבת הבגדים של Jahta  שמביאה בגדים זורמים בצבעים שקטים, אמנון עם הבגדים הנפלאים של free spirit , יעלי שמחוללת פלאים בעיצובי תיקים וארנקים מבד, נעמה שמציירת כרטיסי ברכה ותמונות מיניאטוריות, פוגי עם בובות החרסינה שמצוירות ידנית, נטע לבנה עם התכשיטים שלה ועוד הפתעות.

יריד בתים פתוחים ברמת רזיאל יתקיים בימי שישי ושבת (31.8-1.9), בשעות 10-17, שילוט במקום. ניתן להתרשם גם בדף הפייסבוק "בתים פתוחים רמת רזיאל 2018"

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?