דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 ביוני 2024
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

המטפלת חגגה עם האשראי של מעסיקתה

הפתעה ציפתה לצעירה מבית שמש כאשר התברר לה, שהעובדים שהגיעו לביתה לספק לה את רהיטי חדר הילדים שהזמינה, היו למעשה בלשים מתחנת מטה יהודה שהגיעו לעצור אותה.


הסיפור מתחיל בתושבת מושב שורש, כבת שישים, שיצרה קשר באמצעות האינטרנט עם מטפלת בת 29 במטרה שזו תסייע לה בעבודות הבית. אולם המטפלת זיהתה כי לפניה אישה אמידה ובעלת אמצעים והחליטה להעניק לה "טיפול" מעט שונה.
במהלך עבודתה הצליחה המטפלת להניח את ידה על כרטיס האשראי של מעסיקתה. במשך כחודש וחצי היא ביצעה מסע קניות נרחב שהסתכם בסכום של 70,000 שקל. בין השאר קנתה המטפלת, בגדי מותגים, בשמים, מוצרי טואלט ואף הזמינה חדר ילדים מגוון מרשת מוכרת.
המעסיקה שכלל לא ידעה כי כרטיס האשראי שלה "עובד שעות נוספות" הופתעה לקבל את החיובים המוגזמים ופנתה מיד לחברת האשראי ישרכארט ולמשטרת מטה יהודה. בחברת האשראי החליטו לשתף פעולה עם משטרת מטה יהודה ולחקור את הנושא.
מסקירה של הרכישות שבוצעו בכרטיס האשראי התברר לחוקרים שאחת הרכישות, חדר ילדים חדש, טרם סופק. בלשי תחנת מטה יהודה חשבו על רעיון מקורי: הם יתחפשו למובילים של חברת הרהיטים, יגיעו אל ביתה של הרוכשת המאושרת ויבקשו ממנה לחתום על תעודת המשלוח.
ואכן, ביום שלישי האחרון (28.7) הפכה מכונית הבילוש של תחנת מטה יהודה לכלי רכב הדומה לזה של רשת הרהיטים. הבלשים הגיעו לביתה של החשודה במסווה של עובדי הרשת, וזו אכן אישרה כי חדר הילדים מיועד עבורה ואז נעצרה לחקירה. בחיפוש בבית החשודה התגלה רכוש רב החשוד כי נרכש במרמה באמצעות כרטיס האשראי הגנוב.

אשראי.jpg

מפקד תחנת מטה יהודה, סנ"צ אילן נתנאל, שיבח את הבלשים על פעילותם היצירתית וציין "שיתוף הפעולה הפורה עם בטחון חברת האשראי ישראכרט ורשת הרהיטים, יחד עם הפעילות המורכבת של הבלשים הובילו למעצר של החשודה והפסקת העבירה".

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?