דלג לתוכן העמוד
יום שבת, 02 בדצמבר 2023
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

כלב הורעל במושב שורש

אילוסטרציה

תושבת מושב שורש הגישה תלונה במשטרה, בטענה כי רעל שפוזר במושב גרם למותו של הכלב שלה. לדבריה, לפני כשבועיים במהלך טיול עם הכלב ברחבי המושב אכל הכלב מזון שהונח על מגש אלומיניום בסמוך לפח זבל.

"מיד צעקתי לעברו שיעזוב", סיפרה בעלת הכלב למקומון 'ירושלים', “המשכנו להתקדם בטיול...לפתע הרגליים שלו כשלו, הוא נפל לרצפה ויצא לו קצף מהפה”. במרפאה הווטרינרית ניסו לבצע בכלב פעולות החייאה אך ללא הועיל. לדבריה, לפני כשנה מצא כלב נוסף במושב שורש את מותו באופן דומה, מה שמחזק את החשד שמדובר בפיזור רעל מכוון לדילול חתולים.

מזכיר הוועד המקומי במושב שורש, אבי פליישמן, אמר כי מדובר באירוע מצער אך למושב אין כל קשר אליו: “מושב שורש מעסיק אך ורק מדביר מקצועי ובעל רישיון. עונת ההדברה מתחילה בחודש אפריל ומסתיימת באוקטובר. אני עומד לרשות התושבת בכל פנייה ודאי לטובת נושא חשוב זה" .

מהמועצה האזורית מטה יהודה נמסר: ״מטה יהודה מטפלת בכלבים במסירות ולא ממיתה כלבים. אין שום קשר בין המועצה לאירוע בשורש וכל ניסיון לקשור בין הדברים הינו בגדר הכפשה. אנו מציעים לחשוב פעמיים לפני הפצת דברי שקר וסילוף המציאות, וקוראים לתושבים להגיע לכלביית המועצה ולאמץ כלבים״.

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?