דלג לתוכן העמוד
יום שני, 19 בנובמבר 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

שמונה צעירים ממז' ירושלים תקפו ודקרו במסיבת טבע

מסיבת טבע שערכו צעירים בסמוך למושב אדרת הסתיימה באופן אלים, כאשר חבורה של בני מיעוטים תושבי מזרח ירושלים תקפה את הצעירים בסכינים ובבקבוקים. באירוע נדקרו ארבעה צעירים מחוגגי המסיבה אשר אושפזו בבית החולים.

האירוע היה בתאריך 9/3 ובה השתתפו כ-200 מבלים. עוד הם רוקדים וחוגגים התפרצה למסיבה קבוצה של תושבים ממזרח ירושלים, שהחלו להציק, להטריד ולהכות את החוגגים. בהמשך, כשהעירו להם על התנהגותם, ניגשו חלק מהתוקפים לכלי הרכב שלהם, שלפו סכינים, בקבוקים, ומיכלי גז מדמיע והחלו לתקוף באלימות את החוגגים. בתגובה דרס אחד המבלים את אחד התוקפים, והתוקפים נמלטו מהמקום בכלי הרכב שלהם.

למקום הוזעק כח ממשטרת מטה יהודה שהחל בחקירת האירוע. בתחילה היה חשש שהאירוע הוא על רקע לאומני ולאחר מכן התברר כי מדובר באירוע על רקע פלילי. במהלך החקירה התגלו ארבעה פצועים מבין החוגגים שחולצו לבית חולים.

משטרת מטה יהודה גבתה עדויות מ-30 משתתפים באירוע שסיפרו על תקיפה חמורה ועל דקירות בכל חלקי גופם. מתמונות שצולמו במהלך המסיבה התגלו שלושה מהתוקפים ובסך הכל התברר כי קבוצת התוקפים מנתה שמונה צעירים.

שני תוקפים נתפסו באזור שועפאט ובכליהם נמצאו סכין ותער. מאוחר יותר נלכדו ששה חשודים נוספים שנחקרו והובאו לבית המשפט. חמישה מהם שוחררו בתנאים מגבילים ושלושה נותרו במעצר עד תום ההליכים המשפטיים כנגדם. כמה ממארגני האירוע נחקרו.

ממשטרת מטה יהודה נמסר כי היא תפעל ביד קשה לסגירת מסיבות טבע, תחרים ציוד ותפתח בחקירה נגד המארגנים.

מסיבה - אילוסטרציה

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?