דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 23 בינואר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

שמם: אני פורש מפעילות פוליטית

חבר המליאה, אריה שמם

חבר מליאת המועצה המקומית מבשרת ציון וראש המועצה לשעבר, אריחה שמם, הודיע היום (16.5) כי הוא פורש מפעילות פוליטית. בהודעה שפירסם שמם הוא מציין כי החליט לאחר לחצים שהופעלו עליו להתמודד לראשות המועצה מול יורם שמעון.

"לאור פניות רבות אלי בנושא לקראת הבחירות הקרבות למועצה החלטתי להודיע כי לאחר 15 שנים כחבר מועצה, מתוכם 7 שנים בראשות המועצה ו-3 שנים כסגן ומ"מ ראש המועצה, החלטתי לפרוש מכל פעילות פוליטית ולא להתמודד בבחירות הבאות. אמנם לא אעסוק יותר בפעילות פוליטית אך אמשיך בפעילות ציבורית במסגרות השונות בהתנדבות למען הקהילה והיישוב ככל שידרש”.

לדברי שמם, שנות כהונתו הניחו את הבסיס לשגשוג הכלכלי ממנו נהנית מבשרת ציון היום. “התחלתי את דרכי במועצה בגרעונות עצומים ושיתוק כלכלי קשה וסיימתי את תפקידי בתחילתו של שגשוג כלכלי שהשלכותיו ניכרות עד היום והעיקר מנענו את סיפוח מבשרת לירושלים. אני שמח להעביר את הלפיד הפוליטי לדורות הבאים וקורא להם לתמודד בבחירות הבאות למועצה, אני קורא מכאן גם לכוחות חדשים ורעננים, לכל מי שאכפת לו מהישוב המקסים שלנו לבוא ולחזק את השורות במועצה, לתרום ולהשפיע על הנעשה בישובינו”.

שמם הודה לתושבי מבשרת ציון על תמיכתם ואיחל לכל המועמדים הצלחה בבניית היישוב.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?