דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 15 באוקטובר 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

שנה חדשה - קריירה חדשה

משרד הכלכלה מציע שירות פיתוח עסקים לגמלאים באמצעות סניף מעוף בית שמש - מטה יהודה

במרחב בית שמש ומטה יהודה פועל כבר למעלה מעשר שנים מועדון של גימלאי צה"ל והמשטרה הגרים בבית שמש ומטה יהודה. בשבוע שעבר התקיימה הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה במועדון היפה והמטופח של הגמלאים, הממוקם ברחוב שקט במרכז בית שמש ובו מתקיימת הפעילות מזה שש שנים.

מנהל מחוז ירושלים של ארגון גמלאי צה"ל, שמעון מלכה, שכיבד את החברים בנוכחותו, בירך לקראת ראש השנה.

היו"ר הנמרץ והמסור של הסניף המקומי, עמי בוזגלו, הזמין לאירוע את מנהל סניף מעוף בית שמש ומטה יהודה, חגי שאנני. הסניף מסייע ליזמים ועסקים מקומיים להגשים את חלומם ולהפוך את המיזמים הרבים לעסקים מצליחים.

הגמלאים שמעו משאנני על הסיוע שמשרד הכלכלה מעמיד לרשותם במידה וירצו לפתח קריירה שנייה כיזמים עסקיים או בפיתוח העסקים הקיימים, שחלקם פתחו מאז הפרישה לגמלאות.

"סניף מעוף בית שמש ומטה יהודה נפתח רק לפני שנה וכבר למעלה מ-550 עסקים מבית שמש ומטה יהודה הגיעו כדי ליהנות משירותים מקצועיים בסבסוד משרד הכלכלה", הסביר שאנני, "אנחנו שמחים להעניק סיוע במגוון דרכים. יזמים בכל הגילאים מגיעים אלינו עם רעיונות ואנו עוזרים להם לממש אותם. עסקים ותיקים מגיעים אלינו כדי לגדול או כדי לפתח ענפים חדשים וכן על מנת להגדיל את הרווחיות ולשפר את איכות חייהם. גם פנסיונרים מגיעים למעוף בכדי לקדם מיזמים ופעילות עסקית".

לדברי שאנני השירות של מעוף ניתן לכל אזרח ישראלי מעל גיל 18 בסבסוד ממשלתי. "אל תישארו סתם בבית, בואו לנצל את ההזדמנות, אנחנו מחכים לכם. בואו לקבל את מה שמגיע לכם", סיכם והזמין את החברים והחברות להגשים חלומות ולתאם פגישה אישית עם מנהל ליווי עסקי אישי במשרדי הסניף המרווחים בקניון נעימי.

הרמת כוסית מעוף בית שמש ומטה יהודה עם מועדון גימלאי צהל והמשטרה

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?