דלג לתוכן העמוד
יום שני, 15 באוגוסט 2022
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

תעודת הצטיינות לקצין משריגים

ערב הוקרה של אוגדת עזה למשרתיה, שותפים מרכזיים וההתיישבות בעקבות מבצע ׳שומר החומות׳ התקיים השבוע (19.7) במעמד מפקד אוגדת עזה, תת-אלוף נמרוד אלוני. בטקס נכחו גם ראשי המועצות האזוריות, מפקדי היחידות השותפות למבצע ומפקדים נוספים. במהלך הטקס הוענקו תעודות הערכה יחידתיות ואישיות על יוזמה, חתירה לניצחון ומקצועיות מבצעית.
בין מקבלי אות ההצטיינות על שירותו במהלך מבצע שומר החומות, נמצא קצין הלוגיסטיקה של אוגדת עזה, סגן אופק תורג'מן, בן 21 מהיישוב שריגים.
כחלק מתפקידו כקצין לוגיסטיקה באוגדה, סגן אופק תורג׳מן אחראי על האספקה לכלל הכוחות בשטח ודואג להם בכלל המובנים. החל מדלק ותחמושת ועד אוכל ושתייה.
אופק מספר על רגעים מהמבצע בהם הרגיש שהשפיע ושינה את היום ללוחמים שעבדו קשה: "החיוך שעולה ללוחם על הפנים אחרי שהוא יוצא מ-20 שעות בטנק ואתה מביא לו בקבוק עם שתיה מתוקה ממלא אותך באושר" הוא מחייך.
אחת החוויות הזכורות לאופק מהמבצע הוא הלילה הראשון בו יצא לשטח במטרה להביא ציוד ומזון לכוחות שישבו בסמיכות לגדר, בעוד מאות רקטות נורות מעזה במטרה לפגוע ולהרוג אזרחים חפים מפשע במדינת ישראל. באותו רגע, כך הוא מספר, ליבו התמלא בגאווה על התפקיד שהוא ממלא בשמירה על ביטחון ישראל.
 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?