דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

תושב עין נקובא נעצר בחשד לתקיפת קשישה

 

תושב עין נקובא, 48, נעצר בסוף השבוע בחשד שתקף קשישה כבת 89, חסרת ישע וגרם לה לחבלות במוסד סיעודי בו עובד.

חקירת המשטרה נפתחה ביום שישי האחרון (25.10.19) לאחר דיווח שהתקבל אודות חשד כי אחד העובדים במוסד המטפל בקשישים באחד היישובים במטה יהודה, תקף והתעלל בקשישה כבת 89 השוהה במקום וגרם לה לחבלות בפניה.

החוקרים שאיתרו את כתובתו של החשוד (48, עין נקובא) עצרו אותו לחקירה כבר באותו היום בחשד לתקיפה חסר ישע ותקיפה ע"י אחראי.

מהבקשה להארכת מעצר עולה כי החשוד מועסק במוסד מזה כ-15 שנים. בלילה שבין שני לשלישי בשבוע שעבר (21-22.10) ניגש החשוד לאחד הקשישות המטופלות על ידו, וכאשר ביצע פעולה של הפיכתה היא קיבלה מהלומה בפניה. סניגורו של החשוד טוען כי המכה הגיעה ממעקה המיטה בעוד שלפי טענת חוקרי המשטרה החשוד ביצע עבירה של תקיפה כלפי המטופלת.

במהלך הדיון טען הסניגור כי מדובר באדם נורמטיבי, סב לחמישה נכדים, שבמשך שנות עבודתו במוסד לא הופנתה אליו כל תלונה: “הוא ניסה להרגיע אותה...”, טען הסניגור, “...שם לה כריות להפוך אותה, רואים במצלמות, ולא בכוונה שקיבלה מכה מהמעקה".

החשוד הובא במוצאי השבת בפני בית משפט השלום בירושלים, שהחליט לשחרר אותו למעצר בית. חוקרי המשטרה הגישו ערר על שחרורו, והבוקר הוא הובא בפני בית המשפט המחוזי בירושלים להארכת מעצר.

"מדובר על אירוע אלימות חמור כנגד חסרת ישע (קשישה) שלא מסוגלת להגן על עצמה", טענה המשטרה בבקשה להארכת המעצר, “קיימת מסוכנות גבוהה מצד החשוד להישנות של מעשים כגון אלו אם ישוחרר".

בתום הדיון החליט בית המשפט המחוזי בירושלים, לקבל לאת ערעור המשטרה, והאריך את מעצרו של החשוד עד ליום שלישי, 29.10.19 .

 

 

 

 

 

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?