דלג לתוכן העמוד
יום רביעי, 28 באוקטובר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

תכנית המלגות החדשה של מטה יהודה

מלגה (אילוסטרציה)

מטה יהודה מקדמת מדיניות לעידוד תושבים לצאת ללימודים גבוהים ולתרומה לקהילה, ולשם כך המועצה מחלקת מלגות לסטודנטים כבר עשור. השנה זו השנה הראשונה בה תעניק המועצה האזורית מטה יהודה מלגה משמעותית על סך 10,000 שקל ל-135 סטודנטים וסטודנטיות נבחרים בתכנית מלגות בשיתוף מפעל הפיס.

'יהודה', מרכז הצעירים של המועצה רואה במלגות אלה אפשרויות של מתן לקהילה וקיום פעילויות חונכות אישיות רחבות ביישובים, לילדים בעלי צרכים מיוחדים ולבני הגיל השלישי.

פעילויות החונכות יזכו את החונכים במלגה ויתרמו לחיבור בין צעירי המועצה למקום מגוריהם ולקהילה בה הם חיים. נדגיש כי הגשת הבקשה למלגה הינה פתוחה לזמן מוגבל עד לתאריך 15/11/2020.

הסטודנטים ייבחרו על ידי אגף חברה וקהילה ומרכז הצעירים ויפעלו בשטח בין חודש דצמבר ועד לסוף חודש יולי.

מסלולי המלגות השונים:

מלגת צמי"ד – סטודנט או סטודנטית אשר יחנכו באופן אישי ילד/ה או בני נוער בעלי צרכים מיוחדים במועצה ויסייעו בשילובם בקהילה.

מלגת והדרת – סטודנט או סטודנטית אשר יקיימו מפגשים אישיים עם קשיש או קשישה ברחבי המועצה. המפגשים יסייעו בחיבור בין דורי, הפגת בדידות והעצמה בתחומי עניין רלוונטיים כגון: אורח חיים בריא, לימוד סמארטפון וכדומה.

מלגת והדרת בקהילה – סטודנט או סטודנטית אשר יישמו תכנית לשילוב הבין דורי ביישובים ולקירוב לבבות בשילוב חניכה אישית של תושב/ת ותיק/ה.

מלגת מעורבות בקהילה – פיתוח חיי קהילה ביישובי המועצה בהתאם למשימה אותה הגיש היישוב ונבחרה על ידי מרכז הצעירים ואגף חברה וקהילה.

מנהלת אגף חברה וקהילה, גב' שלהבת מרכוספלד: "אנו מעודדים את הסטודנטים במועצה לפעילות ערכית וקהילתית שמחברת את כל הקשת המגוונת במטה יהודה. סטודנטים, מהרו להגיש מועמדות למלגות המוגדלות והמשמעותיות שנחלק השנה".

טקס חלוקת מלגות במטה יהודה בשנים קודמות

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?