דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 09 באוגוסט 2022
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

תכנית להרחבת ביה"ס האנתרופוסופי בטל שחר

ביה"ס האנתרופוסופי "יחיאל" הפועל במושב טל שחר מתכוון להרחיב את הקמפוס החינוכי שלו בשיתוף פעולה עם ועד המושב, כך עולה מדיווח של נציגי עמותת "יחיאל" לראש המועצה, ניב ויזל, שביקר השבוע במוסד החינוכי.

בית הספר יחיאל הוקם לפני עשור וכיום מונה כ-200 תלמידים מכיתה א' עד ח' המגיעים מיישובים ברחבי מטה יהודה. בנוסף לכיתות בית הספר מפעילה העמותה גם שלוש כיתות גן במושב תעוז. בית הספר הינו בית ספר מוכר שאינו רשמי הפועל במסגרת מוסדות החינוך במטה יהודה, וכחלק מכך נשמר קשר משמעותי בין מינהל החינוך במועצה להנהלת בית הספר.

ויזל הגיע לביקור יחד עם ראש מינהל החינוך במועצה, ניב בר גיא, במטרה לשמוע על הנעשה בבית הספר ותוכניות הלימודים הייחודיות. נציגי עמותת יחיאל והנהלת בית הספר הציגו את התוכניות העתידיות להרחבת הקמפוס החינוכי הנעשות בשיתוף פעולה מלא עם ועד היישוב בטל שחר, הוועדה לתכנון ובנייה במטה יהודה ומינהל החינוך.

"כל כך יפה ומרשים לראות במועצה שלנו את השילוב ומגוון בתי הספר ושיטות החינוך השונות, הייחודיות והאלטרנטיביות שיש לנו להציע לתלמידים ולהורים", אמר ויזל לנציגי בית הספר, "רק במטה יהודה ניתן לקבל מבחר רחב של שיטות חינוך, המאפשר ומכיל לסוגי למידה שונים ששמים דגש על חיבור משמעותי לקהילה, לסביבה ולמועצה, כי חינוך זה בטבע שלנו".

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?