דלג לתוכן העמוד
יום שישי, 05 ביוני 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מצטייני הנשיא שלנו

בין 120 הקצינים והחיילים שנבחרו למצטייני נשיא המדינה ישנם שלושה מיישובי סובב ירושלים: חנן גולדברג מבית שמש, רות יצחקי ממבשרת ציון ויהונתן קורצבנד מרמת רזיאל. אנחנו מצדיעים לכם !

סמל חנן גולדברג

לוחם שריון חטיבה 401


חנן עלה מניו- יורק כשהיה בן 5 יחד עם משפחתו שעלתה מתוך תחושת ציונות ושליחות. הם התיישבו בבית שמש שם גדל ולמד. הוא התגייס באוגוסט 2017 והוצב כלוחם בחיל השריון. מפקדיו מדווחים כי חנן הוא חייל בוגר, דעתן ואחראי. הוא נוטל חלק בפעילויות מבצעיות ומפגין בהן יכולות אישיות גבוהות וכמו כן, אהוד על מפקדי וחיילי היחידה.

 


רב"ט יהונתן קורצבנד

רכז גיוס ושיבוץ במיטב

רב"ט יהונתן קורצבנד, תושב רמת רזיאל, היה פטור מגיוס עקב שיתוק מוחין אולם הוא בחר להתגייס כמתנדב. לדבריו, התשובה לשאלה האם לשרת בצה"ל הייתה לו תמיד ברורה מאליה – לשרת. הוא התגייס בדצמבר 2017 למערך הגיוס "מיטב" ובזכות יכולת לימוד ורצון להצליח ולהשתלב, מבצע את תפקידו באופן מעורר הערכה. מפקדיו מעידים כי הוא אחראי, מסור ומבצע את משימותיו על הצד הטוב ביותר. הוא מהווה דוגמא ומופת להתגברות על קשיים ובעיות אישיות.

 


 

סמ"ר רות יצחקי

מדריכה בזרוע היבשה

סמ"ר רות, תושבת מבשרת ציון, התגייסה לקורס ההכשרה לתפקיד מיוחד בו בפעם הראשונה לקחו חלק נשים ומספרת כי שמחה לקחת חלק בתפקיד המשלב הדרכה ושטח. היא בוגרת מסלול ההכשרה ביחידתה. מבצעת תפקיד מאתגר ומורכב הדורש הפגנת בגרות, אחריות, יצירתיות ועצמאות מחשבתית. בנוסף בעלת יכולות תכנון וניהול תוך גילוי יחסי אנוש טובים ודאגה לפרט. רות ערכית, יסודית וזוכה להערכה מצד מפקדיה וחבריה ליחידה.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?