דלג לתוכן העמוד
יום שני, 19 בנובמבר 2018
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

מניפים את הדגל

תשעה אנשי כוחות הביטחון (צה״ל, משטרת ישראל, שירות בתי הסוהר ורשות הכיבוי וההצלה) מייצגים את ירושלים, מטה יהודה ומבשרת ציון כדגלנים בטקס בטקס יום העצמאות.

מימין לשמאל: סגן ג' מירושלים, סגן גל אלגרסי מירושלים, רס״ר רותם שבו ממעלה אדומים, סמ״ר אחינועם מירושלים, סגן גיא מימוני מירושלים, רס"ר בני צדיק ממבשרת ציון, סגן שחק ניר ממושב מטע, רב כבאי, רועי מקמיאל, לוחם אש מבית שמש ו

סגן ג' מירושלים, משרת כמהנדס ביחידה הטכנולוגית של חיל המודיעין: “לטעמי, הטקס מיוחד בכך שהוא מאחד את כל קצוות העם, ואני גאה לייצג את יחידתי, את החיל ואת הצבא המופלא שלנו".

סגן גל אלגרסי, ירושלים, משרתת כמ"מ בגדוד התקשורת "איתנים" בגזרת דרום: “בשבילי טקס הדלקת המשואות זה הטקס שמייצג את העובדה שלמרות הכול אנחנו עדיין כאן, חוגגים יום הולדת למדינה שלנו, ומייצגים את הצבא החזק והמגוון שבנו על כל היחידות. זה לעמוד כקצינה, גאה ביחידה ממנה אני מגיעה ובמה שהיא תורמת ולייצג אותה כחלק מהגוף שמגן על המדינה".

רס״ר רותם שבו ממעלה אדומים, משרתת ביחידת השיטור העירוני בירושלים בשלוחת האופנועים: “בשבילי ההשתתפות בטקס זהו חלום ילדות שמתגשם לו. עוד בהיותי ילדה הייתי צופה בטקס ומתרגשת בכל פעם מחדש. והיום, בתור שוטרת אני זוכה להניף את דגל משטרת ישראל בטקס הכי משמעותי של המדינה שלנו. טקס, המסמל את יום הולדתה של המדינה שלי ומאגד לתוכו את המשמעות הכי גדולה עבורי, את עברה של המדינה ואת עתידה. אין גאה ממני".

סמ״ר אחינועם, משרתת במערך ההגנה האווירית של חיל האויר, ירושלים: “גאה להשתתף בטקס יום העצמאות ה-70 למדינת ישראל, חלק מתקופה מיוחדת בשנה, ימים של אחווה וגאווה לאומית, ימים של ׳ביחד׳. הטקס מסמל בעבורי את ישראל במיטבה, בשילוב של כוחות בטחון ואזרחים, חגיגות וריקודים, שמחה בעוד שנת עצמאות! “.

סגן גיא מימוני, מירושלים, משרת כחונך מפג"ד בג'וליס תחת פיקוד מ"זי, מייצג את בית הספר לפו"ש ולמטה מבצעי: ״הטקס בשבילי הוא גאווה גדולה לייצג את המדינה בטקס ה-70 למדינה".

רס"ר בני צדיק, מבשרת ציון, לוחם ביחידת נחשון של שירות בתי הסוהר: ״גאה לייצג את שירות בתי הסוהר בכלל ואת היחידה שלי בפרט".

סגן שחק ניר משרתת כקצינת קישור בפיקוד מרכז ממושב מטע במועצה האזורית מטה יהודה. היא משמשת כמפקדת בחוליית הדגל של פיקוד מרכז המעניק את הדגלים הראשיים לפיקוד דרום: ״גאה לייצג את הפיקוד והיחידה בטקס הלאומי של המדינה בשנת ה-70 להקמתה".

רב כבאי, רועי מקמיאל, לוחם אש המשרת בתחנת כבאות והצלה בית שמש במחוז ירושלים: ״כלוחם אש בכבאות והצלה לישראל, גוף ההצלה והחירום הלאומי האמון על שמירת חייהם של אזרחי מדינת ישראל, ומציל אלפי אזרחים כל שנה. משריפות, תאונות, חומרים מסוכנים חילוצים מורכבים ובכל מקום שזקוקים לנו. אנו לוחמי האש מתייצבים ראשונים להציל חיים גם במחיר הקרבת חיינו. אני גאה להיות הנציג הראשון של לוחמי האש בישראל בטקס הדלקת המשואות, לרגל 70 שנים למדינת ישראל. טקס זה הוא החשוב והמרגש ביותר ביום העצמאות, טקס המסמל את עוצמתה של המדינה, ואת השילוב של כל המגדרים והמגזרים במדינה. מערך כבאות והצלה לישראל, קיים עוד לפני קום המדינה, ולוחמי האש סייעו רבות להקמת המדינה, בהעברת לוחמים ותחמושת בין עמדות הלחימה ובהצלת חייהם של הלוחמים והמגנים על הישובים. בשמי ובשם כל לוחמי האש במחוז ירושלים ובישראל המחרפים את נפשם יום יום שעה שעה כדי לשמור על חייהם, של אזרחי מדינת ישראל, אני מאחל לכולנו חג עצמאות שמח”.

סגן ע', משרת כקצין בינה רשתית בחיל המודיעין, גר בירושלים: "הטקס בשבילי הוא הזדמנות לכבד את המדינה שלנו, ולהסב גאווה לכל אחד מאזרחיה”.

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?