דלג לתוכן העמוד
יום שלישי, 14 ביולי 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

חלום וזכייה בלוטו

Image by Alejandro Garay from Pixabay

כן. חלומות מתגשמים. זאת אוכל לומר מניסיוני ומחשיפה לחלומות רבים מאוד. מאוד מובנת לי הספקנות לגבי נתון זה, אשר רוב האנשים אוחזים בה. היא נשענת בעיקר על נתון נוסף: ישנם חלומות אחרים, ומדובר ברוב החלומות, אשר אינם מתגשמים. הנתון הנוסף הזה מהווה סתירה לכאורה בדבר תקפותו של הרעיון כי חלומות מתגשמים.

כאן המקום לדייק את ההבחנה, למען הסר ספק. לא כל החלומות מתגשמים. ישנם כמה וכמה סוגי חלומות, וביניהם גם חלומות נבואיים (נדירים יותר), וכן חלומות המעניקים לנו הצצה לעתיד, או לפוטנציאל עתידי. חשוב להדגיש כי בין החלומות השונים ישנה הבחנה, והם מאופיינים בשוני ובהבדלים שביניהם: בצורת החלום, שפת הסימבולים שבו, נקודת התצפית של החולם, ועוד... רוב החלומות, השכיחים והנפוצים ביותר מסוג שונה - שנועדו לריפוי נפשי, ובהם משתקפות החוויות הרגשיות בזמן נתון. החוויות הרגשיות מוצאות ביטוי בחלומות אלו, מוצפות ופורקות מתחים מעולמו הרגשי של החולם, לטובת בריאות נפשו.

 

כאשר אנשים נחשפים לרעיון כי ישנם חלומות שאכן מתגשמים, מיד עולה משאלת הלב הראשונה והנפוצה ביותר ששמעתי: לקבל הדרכה בחלום לזכייה בלוטו.

כמה מאיתנו חולמים (בשינה ובהקיץ) לזכות בלוטו, או לזכות בחלום נבואי שיעניק לנו הצצה אל מספרי הלוטו?

מובא כאן בהמשך חלום לדוגמה של אחת מחברות פורום-החלומות, שאותו אני מנהלת - חלום אשר ודאי יעורר ברבים מכם קינאה. את האישה הזו אני מכירה באופן אישי, והעדות שלה היא מקור ראשון ואמין. גם החברים המצויינים בסיפור ידועים לי ומוכרים לי, ומהווים עדות ואישור לדבריה.

כפי שניתן להבחין, בחלום זה אין מדובר בסכומים גדולים, אך מבחינתי זו הדגמה כיצד החלומות חושפים אותנו למקורות ידע - ידע אשר לכשעצמו הוא בעל ערך עוד יותר מכל זכייה כספית גדולה.

בחלום השני, שמובא כאן בהמשך, מתואר כיצד ביקשה א' הדרכה בחלום וקיבלה את התשובה בבוקרו של היום, באמצעות המחשה מספרית על דרך השלילה – כלומר: אילו מספרים אינם באים החשבון – אינם זוכים.

 

כרטיס זוכה

ה' כותבת: לא האמנתי שזה יכול לקרות, במיוחד לא לי....
והנה ביום שני האחרון, חלמתי בלילה שאני קונה כרטיס לוטו וזוכה ב-5000 ש"ח. זה היה מסר חד וברור.
מעולם לא חלמתי שאני זוכה בכסף ובכלל אינני נוהגת לקנות כרטיסי הימורים.
ביום שלישי נסעתי עם חבר לבקר חברה בכרכור. נפגשנו אתה וישבנו בבית קפה. סיפרתי להם על החלום, ציינתי שזה לא סכום אסטרונומי, אולם ישמח אותי מאוד כי אני זקוקה לו.
חברתי אמרה לי שאם אלוהים טרח לשלוח לי מסר בחלום, לא כדאי לי לזלזל וגם לא להתקמצן. שניהם עודדו אותי לקנות כרטיס בדוכן הקרוב לבית הקפה.
ניגשנו לדוכן והם מילאו כרטיס ביחד, ואני לקחתי כרטיס ומילאתי חצי ידני וחצי לוטומט.
שכחתי מזה.
אתמול החברה כתבה לי מייל ושאלה מה עם הכרטיס שלי, היא בדקה את שלה ולא זכתה. הודיתי לה שהזכירה לי. רק היום אחה"צ שוב נזכרתי וניגשתי לדוכן כאן באזור שלי כדי שיבדקו לי את הכרטיס.
המוכר הכניס למכונה והקריא לי את מה שעל הצג: הופיע שזכיתי ב-5057 ש"ח !
הייתי בהלם מוחלט. המוכר לא הבין, כי הסכום לא ענק - זכיתי בדיוק בסכום שראיתי בחלום + עלות הכרטיס.
בבית בדקנו ונוכחנו שהשורה האחרונה בלוטומט היא שזכתה... מזל שלא התקמצנתי !

 

המספרים שלא זכו

א' מספרת: נכנסתי למיטה כאשר בראשי מעסיקה אותי המחשבה כמה אנשים יירשמו לסדנה שאותה התעתדתי להנחות בשבוע שאחרי. עד לאותה נקודה לא היה ברור אם יירשמו מספיק משתתפים להצדקת קיומה של סדנה זו. לפני השינה ביקשתי הדרכה בחלום... ואכן קיבלתי. בחלום ראיתי את הידיים שלי אוחזות בכרטיס שבו ידעתי שאף מספר לא זכה, חוץ מהמספר 9. התעוררתי עם התחושה שכך יהיה לגבי הסדנה. הסדנה התקיימה בשבוע שלאחר מכן, כמתוכנן עם 9 משתתפים – מספר המשתתפים המינימלי לקיומה.. (כשהוחלט עם הנהלת המרכז בו קיימתי את הסדנה שפחות ממנו לא יצדיק את קיומה).

שנתיים חלפו מאז ועד היום אני מתפעלת מהתשובה המדוייקת שקיבלתי.

זוהרית: א' התברכה בחלום מרגש, המעניק לנו הצצה לאפשרות שכולנו יכולים להתפעל ממנה – האפשרות לבקש הדרכה בחלומות. אמנם, היה מאוד נחמד לו היינו יכולים לקבל באופן יזום את מספרי הזכייה במשחקי המזל, וגם להתעשר, אך התשובה המבוקשת של א' התקבלה בהודייה. החלום העניק לה את המספר המדוייק לשאלתה, המספר שמזכה אותה בקיומה של הסדנה – התעשרות מסוג אחר.

בנוסף, הפליא החלום להכין אותה לקראת הבאות, להרגיע את חששותיה, וליישר ציפיות מול המציאות – מדובר ב-9 משתתפים, לא פחות ולא יותר. חלום יפהפה ומבורך.

 

חלומות פז מבורכים!

זוהרית רובין

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?