דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 20 בפברואר 2020
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

אמנות בגיל הזהב

תערוכת "יוצרים בנופי מוצא", 2015

בלוח הזמנים של דיירי בית הדיור המוגן "נופי מוצא" ניתן למצוא, בין היתר, חוגי אמנות ויצירה, המועברים מדי שבוע בידי אנשי מקצוע מנוסים. בשבוע הבא (30.6) תיפתח במקום תערוכת "יוצרים בנופי מוצא", במסגרתה יוצגו יצירות האומנות אותן יצרו דיירי בית הדיור המוגן במהלך השנה.

התערוכה מתקיימת זאת השנה השלישית, וכמדי שנה גם הפעם הציבור יוכל להתרשם מעבודות ציור ורישום, פיסול, בובנאות, קרמיקה ואפילו הגיגים וסיפורים קצרים, פרי עטם של משתתפי החוג לכתיבה יוצרת.

תערוכת "יוצרים בנופי מוצא", 2015

השנה יוצגו עבודות של כ-30 דיירים, שבחודשים האחרונים עמלו על המוצגים במלוא המרץ והמוטיבציה. החל מהגיית הרעיון, דרך תוויית התוכנית המפורטת לשלבי העבודה ועד לימים אלה בהכנת היצירות לתערוכה. "התערוכה היא עוד דרך להוכיח לציבור שהחיים בדיור מוגן הם לא עניין של מה בכך, או לוח זמנים מקובע ושגרתי", אומרת השבוע זיוה גרשון, רכזת התרבות של הבית, "הלימודים והעשרת התכנים בחוגים, מעוררים בקרב הדיירים חלומות ופוטנציאל רדומים, שלא תמיד היה להם את הזמן והיכולת לממש אותם. לאחר התמדה והקשבה, לאחר שלמדו את רזי התחום האמנותי ואף עמדו בהצלחה יתרה במשימות שנתנו להם, הדיירים שמחים וגאים לפרסם ולהציג את התוצר הסופי שלהם ומעבר לכך, אנחנו גאים בהם ואנחנו רוצים שגם בני המשפחות שלהם והציבור הרחב, יהיה שותף לכך. כמדי שנה, ההכנה לתערוכה נתפסת בעיני כולנו כחוויה, היות וכולנו שותפים לכך, הדיירים עצמם, המדריכים, העובדים ובראשם המנכ"ל, רוני עוזרי".

תערוכת "יוצרים בנופי מוצא", 2015

כאמור, ביום חמישי הבא תיפתח התערוכה בערב פתיחה חגיגי אליו יוזמנו בני משפחות הדיירים, ראשי המועצות של מטה יהודה ומבשרת ציון, נציגי קופת החולים 'מאוחדת', ועד האמנים של מבשרת שאף מסייעים בהקמת התערוכה. התערוכה תימשך שבועיים ותהיה פתוחה לקהל הרחב החל מה-30/6 ועד ה-15/7, בימים א'-ה' בין השעות 9:00 בבוקר ועד 18:00 בערב, בלובי קומת הכניסה של הבית. לפרטים נוספים בטלפון: 02-5347111.

תערוכת "יוצרים בנופי מוצא", 2015

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?