דלג לתוכן העמוד
יום חמישי, 21 במרץ 2019
אשר שימוש בשירותי מיקום להצגת מזג האוויר

לא נירתע מחשיפת האמת

עורך "בקיצור", יובל רובין, מגיב לאיומים בתביעות של המועמד לראשות המועצה, יוסי משה

 

המועמד לראשות המועצה האזורית מטה יהודה, יוסי משה, בלחץ אדיר. במהלך הימים האחרונים הוא פעל יחד עם עורכי הדין שלו כדי לנסח מכתב התראה המאיים על הח"מ בתביעת לשון הרע בהיקף של חצי מליון שקל (!) וזאת לאחר שציטוט מראיון שנתן למקומון בבית שמש הופיע בכותרת כתבה שפורסמה בשבועון "בקיצור".

באותו ראיון, ביקש יוסי משה עצמו להתייחס להתנהלותו כיו"ר האגודה החקלאית במושב זכריה ,בתקופת המאבק הציבורי שניהלה המועצה האזורית מטה יהודה כולה ויישובי המועצה בעמק האלה בפרט, בתכנית של חברת IEI להפיק נפט מפצלי השמן הנמצאים בעומק האדמה בעמק האלה.

בראיון מודה יוסי משה כי ועד האגודה החקלאית במושב זכריה והוא עצמו, כיו"ר ועד האגודה מזה כ-30 שנה, תכננו להפיק רווחים מפרויקט קידוח הפיילוט של חברת IEI , באמצעות החכרת משבצת קרקע באדמות המושב בעמק האלה, וזאת בניגוד מוחלט לעמדת המועצה האזורית מטה יהודה וכנגד המאבק הציבורי שניהלו תושבי עמק האלה.

יוסי משה טוען כי חשיפת אופן ההתנהלות שלו בשבועון "בקיצור" עלול לפגוע בקמפיין הבחירות שהוא מנהל כדי לזכות בראשות המועצה האזורית מטה יהודה. במקביל, יוסי משה מחרים את שבועון בקיצור מזה חודשים רבים ומסרב לענות על שאילתות של השבועון בטענות שונות.

כעורך של שבועון "בקיצור" אני מצהיר בזאת כי השבועון לא יירתע מחשיפת האמת ולא יחדל מפרסומים הנוגעים למהלכים כאלה ואחרים שמבצעים מועמדים לראשות המועצה ויש בהם עניין לציבור.

 

יובל רובין

עורך "בקיצור"

 

אהבתם? התרגזתם? יש לכם מה להגיד?